کاپیتان‌های تیم ملی مشخص شدند

کاپیتان‌های تیم ملی مشخص شدند

کاپیتان‌های تیم ملی فوتبال ایران مشخص شدند.

به گزارش 9 صبح، بعد از غیبت احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد، جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی خواهد بود.

اولین اردوی تیم ملی بعد از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا درحالی در تهران در حال برگزاری است که امیر قلعه‌نویی لیست متفاوتی را برای بازی با ترکمنستان انتخاب کرد و شاهد حضور چند چهره جدید در این اردو هستیم. مهم‌ترین اتفاق اردوی تیم ملی غیبت چند ستاره نام‌آشنا و باتجربه است و به نظر می‌رسد در راستای جوان‌گرایی در تیم ملی، این بازیکنان شانس کمی هم برای دعوت شدن در اردوهای بعدی تیم ملی خواهند داشت.

احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد کاپیتان‌های اول و دوم تیم ملی مهم‌ترین غایب‌های این اردو هستند و احتمالا دیگر شاهد دعوت شدن این دو بازیکن باسابقه نخواهیم بود. با توجه به عدم حضور این دو بازیکن، بازوبند کاپیتانی تیم ملی به چه کسانی خواهد رسید؟ علیرضا جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی خواهد بود و در صورت حضور در بازی‌های تیم ملی بازوبند را بر بازو خواهد بست.

بعد از جهانبخش سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی، مهدی ترابی و شجاع خلیل‌زاده نفراتی هستند که شانس بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی را دارند. نکته جالب توجه در این خصوص این است که ۴ نفر از این جمع سابقه بازی برای پرسپولیس را دارند. طارمی و خلیل‌زاده قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردند و بیرانوند و ترابی هم‌اکنون بازیکن این تیم هستند.

منبع: خبرورزشی

    نظر شما