بازگشت احتمالی پیکه به بارسلونا

بازگشت احتمالی پیکه به بارسلونا

جرارد پیکه برای پذیرفتن ریاست باشگاه بارسلونا در آینده اعلام آمادگی کرد.

به گزارش 9 صبح، جرارد پیکه در حال حاضر ریاست باشگاه لیگ دومی آندورا را برعهده دارد و به او پیشنهاد شده که در آینده برای به دست آوردن ریاست بارسلونا تلاش کند. پیکه در صحبت با اسکای اسپورت انگلستان فاش کرد که به دلیل تعهداتش به کینگزلیگ فعلا نمی‌تواند به این کار فکر کند اما آماده است تا در آینده این پست را بر عهده بگیرد.

اسطوره بارسلونا گفت: «من از کودکی طرفدار بارسلونا بودم و هر یکشنبه به نوکمپ می‌رفتم. اگر بتوانم کمکی کنم حتما این کار را انجام خواهم داد. از ته قلب چنین چیزی را دوست دارم. فکر نمی‌کنم الان وقتش باشد، من روی کینگزلیگ متمرکز هستم و در حال گسترش این لیگ هستیم. نمی‌دانیم در آینده چه پیش می‌آید. من هرگز دوست ندارم درها را به روی خودم ببندم. ریاست بارسلونا مسئولیت بزرگی است اما اگر تصمیم بگیرم در مقطعی این کار را امتحان کنم، می‌تواند تاثیر زیادی بر باشگاه داشته باشد. در آینده می‌توانم این احتمال را بررسی کنم، اما الان نه.»

اولین فرصتی که پیکه می‌تواند برای به دست آوردن ریاست بارسلونا تلاش کند در سال ۲۰۲۶ است چرا که دوره خوان لاپورتا در این تاریخ به پایان می‌رسد. او مطمئناً یک چهره محبوب در میان اعضای فعلی خواهد بود و احتمال انتخاب شدنش بسیار بالاست.

  نظر شما

  • سنگربان سپاهان در بازی‌های آتی تیمش…

  • بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به…

  • اگر جهانبخش تصمیم به ترک فوتبال هلند…

  • داور بازی گل‌گهر و پرسپولیس همچنان…

  • مهرداد محمدی یکی از آرام‌ترین بازیکنان…