نکته مهم در پیام نکونام برای سال جدید

نکته مهم در پیام نکونام برای سال جدید

جواد نکونام در یک پیام اینستاگرامی بازیکنانش را ستود.

به گزارش 9 صبح، جواد نکونام علاوه بر اینکه در پایان بازی با هوادار از بازیکنانش تشکر کرد در یک پیام اینستاگرامی بازیکنانش را ستود.

در پایان بازی استقلال – هوادار که با برتری یک بر صفر آبی‌ها همراه بود، جواد نکونام خطاب به شاگردانش گفت: شما بهترین بازیکنان ایران هستید که برای استقلال از جان مایه گذاشتید و ...

او در یک پیام اینستاگرامی تشکرش را از هواداران استقلال تکرار کرد. یک پیام مهم در نوشته‌های جواد نکونام نهان است. از نگاه او قهرمانی در استقلال جبر نیست و همین که بازیکنان با همه ی توان برای تیم بازی می‌کنند، از نگاه او جای قدردانی و تشکر دارد.

جواد نکونام پیش از این گفته بود هرکه صحبت از قهرمانی استقلال می‌کند خیانت در حق تیم است. سرمربی تیم استقلال در بخشی‌ها نوشته‌هایش اینطور گفت: جایگاه تیم‌ها اهمیتی ندارد، مهم این است که شما هواداران صدرنشین جدول عشق، مرام و معرفت و بزرگی هستید. می‌خواهم از بازیکنانم، سربازان واقعی استقلال هم تشکر کنم که جانانه برای تیم، برای هواداران و برای نام بزرگ باشگاه استقلال جنگیدند.

این‌ها نشان می‌دهد جواد نکونام دوست ندارد نه خود و نه هواداران استقلال و فوتبالی‌ها روی تیمش و شاگردانش فشار بگذارند. از نگاه سرمربی تیم استقلال این فصل یارگیری در استقلال خوب نبوده و اگر تیم اکنون در صدر جدول است به  خاطر همدلی و تلاش مضاعف بازیکنان است. البته که جواد نکونام دوست دارد این روند در تیمش ادامه پیدا کند و در نهایت تیمش قهرمان لیگ برتر شود.

منبع: خبرورزشی

  نظر شما

  • هستی مهدوی فر تصویری از خود در کنار…

  • خرید جدید تیم استقلال بسیار خوش‌اقبال ب…

  • مهدی طارمی، مهاجم ایرانی در ماه…

  • داور بازی گل‌گهر و پرسپولیس همچنان…

  • سنگربان سپاهان در بازی‌های آتی تیمش…