تغییر تابعیت حزباوی غیرممکن شد

تغییر تابعیت حزباوی غیرممکن شد

تغییر تابعیت بازیکن تیم ملی فوتبال غیرممکن شد.

به گزارش 9 صبح، محمد امین حزباوی بعد از اولین حضور در اردوی تیم ملی در ترکیب ثابت ایران مقابل ترکمنستان به میدان آمد و نمایش خوبی تا پیش از تعویض به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف داشت.

محمد امین حزباوی که به همراه تیم امید در بازی‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال به میدان رفته بود، بعد از عدم دعوت به اردوی تیم ملی و از دست دادن شانس همراهی ایران در جام ملت‌ها تصمیم به تغییر تابعیت گرفته بود و می خواست برای قطری‌ها بازی کند اما خیلی‌ها او را از این تصمیم منصرف کردند تا اینکه بعد از جام ملت‌ها در اولین لیست تیم ملی نام این بازیکن خود نمایی کرد.

محرومیت شجاع خلیل زاده از همراهی تیم ملی در بازی با ترکمنستان موجب شد تا امیر قلعه نویی از زوج حزباوی – کنعانی استفاده کند. زوجی که به خوبی از پس مهار حملات ترکمن‌ها بر آمدند و در نهایت دروازه تیم ملی در این بازی بسته ماند. البته حزباوی در دقایق پایانی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف جای خود را به مدافع گل گهر یعنی سامان فلاح داد.

محمد امین حزباوی در ادامه مسیر می تواند صعود به جام جهانی به همراه تیم ملی فوتبال ایران و حضور در این تورنمنت رویایی را تجربه کند. با این اتفاق تنها خیالی که از این پس این مدافع جوان نخواهد داشت، تغییر تابعیت است و این کار برای او با توجه به جایگاهی که در تیم ملی به دست آورده غیر ممکن می شود.

منبع: خبرورزشی

    نظر شما