قول مسی‌ها به ستاره عراقی

قول مسی‌ها به ستاره عراقی

منتظر محمد بعد از همراهی مس در بازی حساس با استقلال اردوی تیمش را ترک می‌کند.

به گزارش 9 صبح، منتظر محمد در بازی دوستانه مس و پرسپولیس در ترکیب تیم مس رفسنجان به میدان آمد، مسابقه ای که با یک گل به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید.

منتظر محمد بعد از همراهی تیمش در بازی با استقلال اردوی مس رفسنجان را ترک می کند تا در قطر در اردوی تیم ملی فوتبال امید عراق حاضر شود.

تیم ملی فوتبال امید عراق یکی از تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک است که به تازگی اردوی آماده سازی خود را برای حضور شایسته در این بازی ها و در نهایت کسب سهمیه المپیک آغاز کرده است.

مس رفسنجان به واسطه بازی مهمی که در برابر استقلال دارد با جدایی منتظر محمد در این برهه از زمان مخالفت کرد اما از اردوی تیم مس خبر می رسد، محرم نویدکیا به این بازیکن قول داده بعد از بازی با استقلال به او اجازه حضور در اردوی تیم ملی فوتبال امید عراق را می دهد.

دور نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در شهر دوحه برگزار می شود و در صورت راهیابی تیم ملی فوتبال امید عراق به مراحل پایانی و در نهایت کسب سهمیه المپیک منتظر محمد چند بازی مس رفسنجان در لیگ برتر را  از دست خواهد داد.

منتظر محمد قرضی از تیم فوتبال استقلال تهران راهی تیم مس شده است و ابتدای فصل آینده باید یک بار دیگر به اردوی تیم استقلال برگردد. 

منبع: خبرورزشی

    نظر شما