فولاد بی‌رقیب در بدترین خط دفاعی!

فولاد بی‌رقیب در بدترین خط دفاعی!

تیم فوتبال فولاد خوزستان در فاز دفاعی عملکرد ضعیفی داشته است.

به گزارش 9 صبح، در پایان هشت بازی اول دور رفت پرسپولیس با تنها سه گل خورده صاحب عنوان بهترین خط دفاعی بود و در نقطه مقابل فولاد و صنعت نفت با دریافت ۱۵ گل بدترین خط دفاعی را داشتند.

حالا در پایان هفته هشتم دور برگشت پرسپولیس باز هم با همان ۳ گل خورده و البته این بار با شریکی به نام استقلال صاحب عنوان بهترین خط دفاعی لیگ برتر است.

بعد از دو مدعی اصلی قهرمانی ملوان با ۴ گل خورده قرار دارد. سپس شمس آذر که تنها ۶ گل دریافت کرده و بعد از آنها تیم‌های گل گهر، استقلال خوزستان و سپاهان که ۷ گل خورده‌اند. البته سپاهان یک بازی کمتر دارد.

مس رفسنجان ۸ گل در ۸ مسابقه دریافت کرده و مابقی تیم‌ها تعداد گل خورده دو رقمی دارند، تراکتور و نساجی ۱۰ گل خورده دارند، پیکان، ذوب آهن، آلومینیوم و صنعت نفت ۱۱ گل دریافت کرده‌اند که باز در این جمع ذوب آهن یک بازی کمتر دارد.

در پایین این جدول نیز هوادار با ۱۲ گل خورده تنها بالاتر از فولاد ایستاده است که ۱۳ گل در ۸ مسابقه دور برگشت دریافت کرده است. به این ترتیب فولاد هم مثل پرسپولیس رکورد دور رفت خود را تکرار کرد، بدترین خط دفاعی لیگ تنها با دو گل خورده کمتر نسبت به دور رفت!

منبع: خبرورزشی

    نظر شما