جنگ رئال مادرید و چلسی برای به چنگ آوردن ستاره نوجوان

جنگ رئال مادرید و چلسی برای به چنگ آوردن ستاره نوجوان

رئال مادرید و چلسی به نوجوان ۱۶ ساله ریورپلاته چشم دوخته‌اند اما بعید است که چلسی بتواند بر قدرت بالای سپیدپوشان در جذب ستاره‌ها پیروز شود.

به گزارش 9 صبح، رئال‌مادرید در هفته‌های اخیر به یکی از گزینه‌های اصلی برای جذب فرانکو ماستانتونو، استعداد ۱۶ ساله ریورپلاته، تبدیل شده اما ممکن است با رقابت شدیدی با باشگاه لیگ برتری روبرو شود.

بر اساس گزارش موندو دپورتیوو، چلسی با توان مالی قابل توجه خود حاضر است برای امضای او بجنگد. ماستانتونو بند فسخ ۴۵ میلیون یورویی دارد که در ۱۰ روز پایانی پنجره نقل و انتقالات به ۵۰ میلیون یورو می‌رسد. طبق گزارش‌های متعدد، لوس‌بلانکوس هفته گذشته مذاکرات با او را آغاز کرده و اوایل روز دوشنبه مشخص شد که ماستانتونو انتقال به رئال مادرید را در اولویت قرار خواهد داد. جونی کالافات رئیس استعدادیابی با ستاره ریورپلاته مذاکره کرده، در حالی که مدیر کل خوسه آنخل سانچس نیز با باشگاه در تماس بوده است.

حتی اگر چلسی قادر به پرداخت بند آزادسازی ماستانتونو باشد، باید با رکورد قابل توجه کالافات در بستن قرارداد با استعدادهای درخشان آمریکای لاتین مبارزه کند، همانطور که در مورد رودریگو گوئس، وینیسیوس جونیور، اندریک فیلیپه و راینیر ژسوس اتفاق افتاده است. از زمانی که نیمار جونیور به بارسلونا رفت، آنها در اکثر رقابت‌ها برای جذب استعدادهای درخشان پیروز شده‌اند.

منبع:خبر ورزشی

    نظر شما