رکورد فوق‌العاده جواد نکونام؛ استقلال ۱۳ شد

رکورد فوق‌العاده جواد نکونام؛ استقلال ۱۳ شد

استقلال با پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان صاحب سیزدهمین پیروزی فصل خود در ورزشگاه آزادی شد.

به گزارش 9 صبح، استقلال که نیمه اول با یک گل از ذوب آهن عقب افتاده بود، در نیمه دوم کامبک زد و با دو گل زیبای ماشاریپوف و بلانکو از سد ذوب آهن گذشت. این سیزدهمین پیروزی استقلال در بازی‌های خانگی بود و باعث شد تا شاگردان جواد نکونام در صدر جدول بمانند.

استقلال در جدول بازی‌های خانگی بالاتر از سایر تیم‌ها قرار دارد و البته همچنان با ۵۷ امتیاز مدعی شماره یک قهرمانی محسوب می‌شود. با پیروزی مقابل ذوب آهن رکورد جالب استقلال در بازی‌های خانگی دست نیافتنی‌تر از قبل هم شد.

استقلال در ورزشگاه آزادی فقط ۲ مساوی داشته که یکی از آن‌ها مقابل پرسپولیس بوده هرچند که هر ۲ دربی تهران امسال مساوی شد. بلانکو با گلی که در دقایق پایانی برای استقلال زد باعث شد تا این تیم در صدر جدول بماند و سرنوشت قهرمانی همچنان در دست شاگردان جوان نکونام باشد.

در حالی که اگر مهاجم آرژانتینی این گل حساس را نمی‌زد، پرسپولیس به صدر جدول رفته بود و شرایط به نفع این تیم عوض می‌شد. هر ۲ گل استقلال مقابل ذوب آهن را بازیکنان خارجی این تیم زدند و اتفاقاً گل‌های بسیار زیبایی هم زدند تا جواد نکونام یک پیروزی فراموش نشدنی را در دقایق تلف شده در حضور هواداران استقلال تجربه کند.

منبع: آفتاب نیوز

 

    نظر شما