کارلو آنچلوتی: بایرن مونیخ در بازی رفت از ما بهتر بود

 کارلو آنچلوتی: بایرن مونیخ در بازی رفت از ما بهتر بود

سرمربی رئال مادرید از انگیزه تیمش برای جدال با بایرن مونیخ و حساسیت آن می گوید.

به گزارش 9 صبح به نقل از طرفداری | در جریان دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ به میزبانی استادیوم سانتیاگو برنابئو مقابل هم قرار می گیرند؛ آن هم در شرایطی که بازی رفت با نتیجه 2-2 تمام شد. 

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و در مورد وضعیت تیمش پیش از این مسابقه حساس، صحبت کرد.

در مورد دو تیم

رئال مادرید و بایرن مونیخ هر دو باشگاه‌های بزرگی با سابقه و افتخار در جام اروپا هستند. ما برای آن‌ها احترام زیادی قائلیم، به خصوص به خاطر عملکرد عالی‌شان در بازی رفت که از ما بهتر بودند. هر دو تیم به لطف بازیکنان با کیفیت و سرعتی که داریم، انتقال‌های خیلی خوبی انجام می‌دهیم. آن‌ها به همراه ما، از خطرناک‌ترین تیم‌های اروپا در این زمینه هستند، اما با تعادل خوب می‌توان این ریسک را مدیریت کرد.

در مورد بازی 

ایده من باید با ویژگی‌های بازیکنان سازگار شود و نمی‌خواهم تیمی داشته باشم که هویت تک‌بعدی داشته باشد. امروز روزی است که ارزش زندگی کردن را دارد و بازی در این سطح انگیزه زیادی برای تبدیل شدن به ما می‌دهد. قبل از بازی ها، نگرانی و ترس به سراغ آدم می‌آید، اما امروز فوق‌العاده است: آماده شدن برای یک نیمه نهایی با فکر رسیدن به فینال دیگر، انگیزه زیادی به شما می‌دهد. بایرن مونیخ بازیکنانی با تجربه در باشگاه دارد که به خوبی شخصیت این تیم را می‌شناسند، مانند نویر، مولر، کیمیش. 

دروازه رئال مادرید 

لونین فردا بازی می‌کند. کورتوا به زمان نیاز دارد تا به بهترین فرم خود برسد. او مقابل کادیز بازی کرد چون خیلی خوب تمرین کرده بود و یک بازی عالی با اعتماد به نفس انجام داد، اما باید به بهترین سطح خود برسد.

دوره حضور در بایرن مونیخ 

دورانم در بایرن مونیخ؟ ما باید کارمان را انجام دهیم و باید حمایت اساسی باشگاه را داشته باشیم. وقتی این حمایت وجود ندارد، بهتر است جدا شویم. همین. من رابطه فوق العاده ای با کسانی که در باشگاه کار می کنند دارم و این بخشی از کار است. اگر حمایت باشگاه را نداشته باشید، بهتر است جدا شوید و از مشکلات جلوگیری کنید.

جشن قهرمانی لالیگا 

 شنبه از بردن لیگ خوشحال شدیم، اما مجبور شدیم شادی خود را کنترل کنیم چون باید برای این بازی آماده می‌شدیم. فعلا کاری با لیگ نداریم و پنجشنبه به فکر نحوه جشن گرفتن آن خواهیم بود. مطمئناً آن را جشن خواهیم گرفت.

انتقال نسل رئال مادرید 

بخشی از تیمی که در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرد، همچنان باقی مانده است. انتقال در این مدت به خوبی مدیریت شده است. شاکله اصلی همیشه توسط بازیکنانی مانند کروس، مودریچ، ناچو، کارواخال، لوکاس وازکز مدیریت می‌شود. آن‌ها این انتقال را مدیریت می‌کنند و بازیکنان جوان به خوبی یاد می‌گیرند که چگونه باید در رئال مادرید رفتار کنند.

مسئله ای که بین کین و بلینگام پیش آمد  

باید به همه احترام بگذاریم. بلینگهام و کین رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

 

    نظر شما