ترجیح می‌دهم طارمی از پورتو برود

ترجیح می‌دهم طارمی از پورتو برود

بازیکن باتجربه یکی از رقبای اصلی پورتو از دوران بازی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جمع شاگردان سرجیو کونسیسائو تمجید کرد.

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال اسپورتینگ در فصل ۲۴-۲۰۲۳ مسابقات لیگ برتر پرتغال پس از دو سال توانست به مقام قهرمانی دست یابد و برای بیستمین بار جشن قهرمانی بگیرد.

لوئیس نتو مدافع تیم اسپورتینگ که ۱۹ بار با پیراهن تیم ملی پرتغال به میدان رفته، در گفت‌وگو با سایت «Sport TV» پرتغال درباره جدایی مهدی طارمی از پورتو اظهار داشت: ترجیح می‌دهم که او از پورتو برود. طارمی در پنج سال اخیر، مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرده است. زمانی که یک بازیکن مورد انتقاد شدید قرار می‌گیرد، نشان می‌دهد نکته‌ای وجود دارد که کار رقبا را سخت کرده است.

مدافع ۳۵ ساله اسپورتینگ با تمجید از عملکرد مهاجم تیم ملی ایران در پورتو گفت: طارمی دوران حرفه‌ای زیبایی را در پورتو پشت سر گذاشت. او را از نزدیک نمی‌شناسم، اما از وداع طارمی می‌توانید دید که روی باشگاه خودش تأثیر داشته است. برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

مهدی طارمی تاکنون در ۱۸۰ مسابقه با پیراهن پورتو به میدان رفته و آمار ۹۰ گل و ۵۵ پاس گل را به نام خود ثبت کرده است. مهاجم تیم ملی کشورمان به‌زودی به اینتر می‌پیوندد.

منبع: همشهری

    نظر شما