آزمایش دوپینگ ناگهانی از رونالدو در اردوی النصر نتیجه تست ناگهانی دوپینگ از رونالدو چه بود؟!

آزمایش دوپینگ ناگهانی از رونالدو در اردوی النصر
نتیجه تست ناگهانی دوپینگ از رونالدو چه بود؟!

الهلال و النصر روز جمعه در ادامه مسابقات لیگ عربستان به مصاف همدیگر می روند که ماموران کنترل دوپینگ لیگ عربستان به اردوی النصر رفتند و به صورت سرزده از برخی بازیکنان این تیم شامل کریستیانو رونالدو آزمایش گرفتند.

به گزارش 9 صبح، رسانه های عربستانی گزارش داده اند که ماموران کنترل دوپینگ سه شنبه شب به صورت سرزده به اردوی النصر رفته اند و از برخی بازیکنان این تیم شامل کریستیانو رونالدو تست گرفته اند. اوتاویو پرتغالی دیگر بازیکنی بوده که تست داده است. 

هوداران النصر از این اتفاق به شدت عصبانی شده اند و خواستار آن شده اند که از ستارگان الهلال نیز تست گرفته شود. در حقیقت کمیته ضد دوپینگ عربستان در سالهای اخیر از بازیکنان مختلف به صورت ناگهانی تست گرفته که یکی از این نفرات فهد الموالید بازیکن کنونی الشباب بود که نتیجه تست او مثبت شده بود و با محرومیت مواجه شده بود.

رونالدو در این فصل 31 گل در لیگ عربستان برای النصر به ثمر رساند اما نتوانست به کسب جام برای ژرژ ژسوس کمک کند و تیمش به نایب قهرمانی رضایت داد. آنها البته باید در فینال جام حذفی عربستان به مصاف الهلال بروند و تلاش کنند تا در آن جا به جام برسند. 

 

منبع: خبر ورزشی

    نظر شما