غلام زاده:نظر لطف مردم مقایسه من با بیرانوند است

غلام زاده:نظر لطف مردم مقایسه من با بیرانوند است

علی غلام زاده در این مورد به خبرنگار ما گفت: ما از قبل می‌دانستیم که چه بازی سختی داریم تیم مس شهر بابک را در طول هفته خوب آنالیز کرده بودیم.

به گزارش 9صبح،گلر فجر می گوید ده نفر به او برای ثبت کلین شیت کمک کردند.فجر سپاسی با پیروزی در دیدار قبلی یک پله دیگر به صعود نزدیک تر شد. علی غلام زاده در این مورد به خبرنگار ما گفت: ما از قبل می‌دانستیم که چه بازی سختی داریم تیم مس شهر بابک را در طول هفته خوب آنالیز کرده بودیم. گل اول را دریافت کردیم ولی خیلی زود توانستیم به بازی برگردیم و نتیجه دلخواهمان را کسب کردیم.

او در مورد شانسشان برای صعود به لیگ برتر عنوان کرد: از همان اول فصل تمام مجموعه عزم مان را جزم  کردیم که امسال قهرمان شویم و صعود کنیم. ما سه بازی سخت داریم که هر کدام حکم فینال دارد. شک نکنید ما با تمام وجود و با تمرکز صد وارد بازی ها میشویم و انشاالله با قهرمانی صعودمون را جشن می گیریم.

گلر فجر که در این فصل با بیرانوند و‌ پورحمیدی مقایسه می‌شود نظرش را اینگونه بیان کرد: اینکه من را مقایسه می‌کنند  نظر لطف مردم است. درباره کلین شیت هایم بگویم که یک دستاورد تیمی است و اگر من تا اینجای فصل ۱۹ تا کلین شیت دارم بخاطر یکدست بودن تیممان است. ما یک تیم یکدست و کاملا همدل هستیم, ما بچه ها مثل کوه داخل زمین پشت هم هستیم اگر تلاش بچه ها داخل زمین نبود ۱۹ کلین شیت سخت به دست می آمد ولی خدا را شکر این اتفاق افتاده و من خیلی بابت این موضوع خوشحالم.

غلام زاده در پایان افزود: جا دارد یک تشکر ویژه از سردار بوعلی و آقای مفتاحی مدیر عامل باشگاه و هیات مدیره که تا اینجای فصل تمام امکانات و شرایط را برایمان مهیا کردند که ما بدون هیچ دغدغه فکری بتوانیم هر بازی وارد مسابقه ش‌یم تشکر کنم. از هواداران عزیزمان تشکر میکنم که هر بازی دارند برایمان سنگ تمام می گذارند. قطعا حمایت آن ها در روند نتیجه گیری ما خیلی تاثیر دارد. انشاالله با قهرمانی بتوانیم جواب محبت هواداران عزیزمان را بدهیم و بتوانیم جشن قهرمانی و صعود را با هم بگیریم.

منبع:ورزش سه

    نظر شما