درخواست بخشش تماشاگران تراکتوری رد شد

درخواست بخشش تماشاگران تراکتوری رد شد

هفته گذشته کمیته انضباطی هواداران تراکتور را به دلیل اتفاقات بازی با ذوب آهن جریمه کرد که این موضوع مورد اعتراض سرخپوشان تبریزی قرار گرفت.

به گزارش 9صبح،باشگاه تراکتور باید جریمه مربوط به هواداران این تیم را پرداخت کند.هفته گذشته کمیته انضباطی هواداران تراکتور را به دلیل اتفاقات بازی با ذوب آهن جریمه کرد که این موضوع مورد اعتراض سرخپوشان تبریزی قرار گرفت.

استیناف درباره نتیجه تجدیدنظرخواهی تراکتور نوشت: در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت دویست میلیون تومان جریمه نقدی به‌دلیل فحاشی و پرتاب اشیاء توسط تماشاگران منتسب در چندین نوبت و نقض اصول کلی رفتار در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر هفته بیست و سوم کشور صادر شده است.

این کمیته درباره نتیجه درخواست تراکتور هم عنوان کرد: با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به‌عمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تایید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

منبع:ورزش سه

    نظر شما