پافشاری خوان لاپورتا به اخراج ژاوی؛رافا مارکز و هانسی فلیک گزینه‌های اصلی بارسلونا

پافشاری خوان لاپورتا به اخراج ژاوی؛رافا مارکز و هانسی فلیک گزینه‌های اصلی بارسلونا

بر خلاف هفته‌های گذشته که مدیران بارسلونا به طور کامل از ژاوی حمایت می‌کردند، در روزهای اخیر موضع آن‌ها به طور کامل تغییر کرده و خوان لاپورتا به دنبال فرصت مناسبی برای اخراج سرمربی تیمش می‌گردد.

به گزارش 9صبح،تصمیم لاپورتا تغییر نکرده؛ او می‌خواهد ژاوی را اخراج کند. بر خلاف هفته‌های گذشته که مدیران  بارسلونا  به طور کامل از  ژاوی  حمایت می‌کردند، در روزهای اخیر موضع آن‌ها به طور کامل تغییر کرده و خوان لاپورتا به دنبال فرصت مناسبی برای اخراج سرمربی تیمش می‌گردد. هرچند برکناری ژاوی می‌تواند نزدیک به ۲۰ میلیون یورو برای بارسلونا هزینه داشته باشد، اما لاپورتا روی تصمیم خود مصر است و می‌خواهد هرچه سریع‌تر، حکم اخراج سرمربی تیمش را امضا کند. انتظار می‌رود طی‌ جلسه‌ای که هفته آینده برگزار خواهد شد، آینده ژاوی در بارسلونا مشخص شود. 

فلیک و رافا مارکز، اولویت‌های بارسلونا

در صورت برکناری ژاوی، بارسلونا دو گزینه را برای جانشینی او مد نظر قرار داده است: هانسی فلیک و رافا مارکز. خوان لاپورتا با پینی زهاوی که مدیربرنامه‌های فلیک است، رابطه خوبی دارد و می‌داند که سرمربی آلمانی به هدایت بارسلونا علاقه بسیاری دارد. از طرفی، رافا مارکز نیز به واسطه سابقه بازی برای بارسلونا و همچنین هدایت رده جوانان این تیم، محبوب لاپورتا است و گزینه‌ای مناسب برای هدایت آبی و اناری پوشان به حساب می‌آید.

منبع:طرفداری

    نظر شما