ترکیب احتمالی تراکتور برای جدال سهمیه

ترکیب احتمالی تراکتور برای جدال سهمیه

در این دیدار شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری به علت محرومیت حضور نخواهند داشت و همین موضوع مهمترین پاشنه آشیل تراکتور برای یک کلین‌شیت دیگر و بسته نگه داشتن دروازه در استادیوم دستگردی خواهد بود.

به گزارش 9صبح،حمید مطهری در غیاب دو ستاره تیمش را آماده بازی با پیکان خواهد کرد.در این دیدار شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری به علت محرومیت حضور نخواهند داشت و همین موضوع مهمترین پاشنه آشیل تراکتور برای یک کلین‌شیت دیگر و بسته نگه داشتن دروازه در استادیوم دستگردی خواهد بود.با این حال شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که مهدی شیری مهیای حضور در ترکیب اصلی تیم شده و همچنین سیدمحمد حسینی هم به تمرینات بازگشته اما شانس میلاد کر برای خط دفاعی بیشتر از اوست.همچنین ممکن است در این بازی صفا هادی روی نیمکت بنشیند اما جایگاه ریکاردو آلوز و مهدی حسینی در ترکیب خط هافبک تیم تراکتور ثابت است. همچنین مهدی هاشم‌نژاد و رحمان جعفری دو بازیکنی هستند که در خط حمله به کار گرفته شده‌اند.حضور سعید کریم آذر در پست دفاع چپ باعث شده تا این بازیکن بعد از مدت‌ها به ترکیب اصلی برسد و شانس رقابت از ابتدای بازی را به دست بیاورد. این در حالی است که احتمال دارد یک تغییر دیگر هم در ترکیب تراکتور رخ بدهد.

ترکیب احتمالی تراکتور به این شرح است:

حسین پورحمیدی میلاد کر عارف آقاسی سعید کریم آذر مهدی شیری صفا هادی ریکاردو آلوز گوستاوو واگنین مهدی حسینی رحمان جعفری مهدی هاشم‌نژاد

منبع:ورزش سه

    نظر شما