امین‌مروانی با کفش‌های تکه+عکس

امین‌مروانی با کفش‌های تکه+عکس

تیم فوتبال استقلال ملاثانی که با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند در هفته سی و سوم توانست با تک گل ستاره جوان خود حریفش را با شکست بدرقه کند.

به گزارش 9صبح،استقلال ملاثانی با تک گل امین‌مروانی توانست مس شهربابک را شکست دهد.تیم فوتبال استقلال ملاثانی که با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند در هفته سی و سوم توانست با تک گل ستاره جوان خود حریفش را با شکست بدرقه کند.

امین مروانی وینگر جوان استقلال ملاثانی که در نیم فصل دوم با آمدن سیاوش اکبرپور بیشتر از گذشته به بازی گرفته می‌شود توانست تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند و در مجموع با ۴ گل زده و ۳ پاس گل آمار خوبی از خود به جای بگذارد و نشان دهد با توجه به مشکلاتی که دارد دست از تلاش برنمی‌دارد.

این بازیکن که فصل گذشته پس از گلزنی به چادرملو بر زبان‌ها افتاد و عکس او که در کنار خیابان‌های اهواز مشغول به فروش سبزیجات بود بازتاب گسترده‌ای داشت، در این فصل هم مشکلات مالی دست از او برنداشته و در تصویری که مشاهده می‌کنیم با چسب زدن مشغول آماده کردن کفش خود برای بازی است.مروانی که نشان داده یک بازیکن بااراده است، برای ساختن آینده خود پرتلاش ظاهر می‌شود.

امین‌مروانی

منبع:ورزش سه

    نظر شما