جدیدترین عکس جواد زیرینچه در آمریکا+عکس

جدیدترین عکس جواد زیرینچه در آمریکا+عکس

جواد زرینچه که با تیشرت عرق کرده کنار نرده‌های پل رو به دوربین خیره شده ظاهراً در حین انجام ورزش صبحگاهی این تصویر را از خود منتشر کرده است.

به گزارش 9صبح،جواد زرینچه کاپیتان سرشناس تیم استقلال که این روزها در کشور آمریکا زندگی می‌کند عکس جدیدی از خود منتشر کرد.جواد زرینچه پیشکسوت ۵۷ ساله تیم استقلال که سابقه حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را نیز در کارنامه دارد ساعاتی پیش تصویری از خود در کنار اقیانوس آرام و در شهر محل زندگی اش در کشور آمریکا در صفحه شخصی خود منتشر کرد.جواد زرینچه که با تیشرت عرق کرده کنار نرده‌های پل رو به دوربین خیره شده ظاهراً در حین انجام ورزش صبحگاهی این تصویر را از خود منتشر کرده است.

جواد زیرینچه

جواد زرینچه چندی قبل به منظور شرکت در افتتاحیه و اکران فیلم «پرویز خان» در ارتباط با زندگی زنده یاد «پرویز دهداری» به تهران برگشته بود و حالا مجدداً به کشور آمریکا برگشته تا کنار خانواده‌اش باشد.

یادآور می‌شود؛ جواد زرینچه با ۳۰۵ بازی با پیراهن استقلال در این تیم چهارمین بازیکنی است که بیشترین تعداد بازی را برای استقلال در تاریخ این باشگاه انجام داده است. همچنین او ۱۳۶ بار به عنوان کاپیتان بازی‌های استقلال را شروع کرده که از این نظر سومین رکورددار تاریخ باشگاه استقلال به محسوب می‌شود.

منبع:خبرورزشی

    نظر شما