بسته شدن دست و پای دکو در بارسلونا

بسته شدن دست و پای دکو در بارسلونا

به نقل از آاس، خوان لاپورتا در مصاحبه‌ای که سه‌شنبه گذشته در "بارسا وان" انجام داد، با مطرح کردن محدودیت‌های مالی باشگاه آب سردی روی هواداران ریخت.

به گزارش 9صبح،مدیر ورزشی بارسلونا مذاکره با چند هدف تابستانی باشگاه را شروع کرده، اما نمی‌داند که اصلا شرایط جذبشان فراهم خواهد شد یا خیر.به نقل از آاس، خوان لاپورتا در مصاحبه‌ای که سه‌شنبه گذشته در "بارسا وان" انجام داد، با مطرح کردن محدودیت‌های مالی باشگاه آب سردی روی هواداران ریخت.او تاکید کرد که نباید انتظار خریدهای بزرگ داشت، همان‌طور که فروش‌های زیادی نیز نخواهند داشت.

او همچنین در را به روی جذب یک هافبک باز گذاشت. اما مثل پارسال بدون هزینه‌ای زیاد. سال گذشته، خرید کیمیش و زوبیمندی غیرممکن بود و امسال نیز شرایط عوض نشده است. اکنون نام آمادو اونانا (اورتون) و برونو گیمارش (نیوکاسل) مطرح شده اما به ترتیب 50 و 80 میلیون یورو ارزش‌گذاری شده‌اند.

رویای دیگر بارسا و مدیر ورزشی‌اش، دکو، خرید لوئیز دیاز است اما ارزش بازار او 75 میلیون یورو است، 25 میلیون یورو بیشتر از دنی اولمو و نیکو ویلیامز، دو نام دیگر که به بارسا مرتبط شده‌اند. دکو به دنبال بازیکنی است که خود را سریع با بارسا تطبیق دهد، اما به خوبی می‌بیند که چه مشکلاتی پیش رو دارد.

فراتر از قیمت بازیکنان، مشکل دکو این است که او کورکورانه برنامه‌ریزی می‌کند، زیرا هیچکس از باشگاه نمی‌تواند در این مرحله به او اطمینان دهد که با چه ابزاری می‌تواند وارد مذاکره با بازیکنان شود. 

بارسا از الان تا 30 ژوئن دو وضعیت اضطراری مالی بزرگ دارد. یکی مربوط به صد میلیون یورویی است که شرکت آلمانی لیبرو به لالیگا پرداخت نکرده و باید آن را هر طور شده از جای دیگر تامین کند و مورد دیگر مربوط به قرارداد نایکی است که باشگاه امیدوار است به زودی آن را تمدید کرده و بهبود بخشد. 

اما تا زمانی که این دو موضوع حل شود، بارسا نمی‌تواند بازیکنی بخرد و حتی با فروش چند بازیکن هم این امر ممکن نیست. این دست و پای دکو را بسته و برنامه‌ریزی بارسا برای فصل 25-2024 را مشروط کرده است.

منبع:ورزش سه

    نظر شما