حضور لوییس سوارز در پنجمین کوپا آمه‌ریکا!

حضور لوییس سوارز در پنجمین کوپا آمه‌ریکا!

در شرایطی که مارچلو بیلسا سرمربی تیم ملی اروگوئه پیشتر اعلام کرده بود لوئیس سوارز قرار نیست در کوپا آمریکا 2024 حضور داشته باشد، امروز صبح لیست 26 نفره این تیم اعلام شد که طبق آن سوارز در سن 37 سالگی برای پنجمین بار در این تورنمنت حاضر خواهد شد.

به گزارش 9صبح،لوئیس سوارز به تیم ملی اروگوئه دعوت شده تا پنجمین حضورش در کوپا امریکا را تجربه کند.در شرایطی که مارچلو بیلسا سرمربی تیم ملی اروگوئه پیشتر اعلام کرده بود لوئیس سوارز قرار نیست در کوپا آمریکا 2024 حضور داشته باشد، امروز صبح لیست 26 نفره این تیم اعلام شد که طبق آن سوارز در سن 37 سالگی برای پنجمین بار در این تورنمنت حاضر خواهد شد.

مهاجم اروگوئه‌ای تیم اینتر میامی، در توضیح این اتفاق گفت: خیلی خوشحالم و اینکه در تیم ملی اروگوئه همراه با بیلسا و دیگر بازیکنان این تیم هستم یک افتخار خاص است.

سوارز در این فصل از ام ال اس، در 16 بازی، 12 گل به ثمر رساند و اکنون در شرایطی که خبری از حضور ادینسون کاوانی نخواهد بود، او به عنوان یکی از چهره‌های خاص و محبوب این تیم، در امریکا حاضر خواهد شد.

این تیم در گروه نخست مسابقات با آمریکا، پاناما و بولیوی هم‌گروه است و این مسابقات از 1 تیر ماه به میزبانی آمریکا برگزار می‌شود که در این بین، اروگوئه با توجه به فرم خوبی که در یک سال اخیر به نمایش گذاشته، مدعی نخست قهرمانی محسوب می‌شود.

منبع:ورزش سه

    نظر شما