کریستینانو رونالدو و آخرین تلاش برای قهرمانی جام جهانی

کریستینانو رونالدو و آخرین تلاش برای قهرمانی جام جهانی

.کریستیانو رونالدو می‌خواهد در جام جهانی ۲۰۲۶ حضور داشته باشد.

به گزارش 9صبح،CR7 می‌خواهد در ۴۱ سالگی کشورش را در جام جهانی همراهی کند و آخرین تلاش‌های خود را برای بدست آوردن قطعه گمشده پازل افتخاراتش امتحان کند‌.کریستیانو رونالدو می‌خواهد در جام جهانی ۲۰۲۶ حضور داشته باشد.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر، طبق گزارش رسانه اسپانیایی رلوو، مصمم به ادامه‌ی حضور در تیم ملی کشورش تا جام جهانی 2026 است.

کریستیانو رونالدو به اطرافیان و هم‌تیمی‌هایش در پرتغال گفته که می‌خواهد در جام جهانی 2026 حاضر باشد و آخرین شانس خود برای فتح بزرگ‌ترین رؤیایش را امتحان کند. در آن زمان، رونالدو 41 ساله خواهد شد.

رونالدو اگرچه با تیم ملی پرتغال قهرمان یورو ۲۰۱۶ و لیگ ملت‌های اروپا شده، در کسب عنوان قهرمانی جام جهانی ناکام بوده‌است. با وجود ۵ دوره حضور CR7 در جام‌های جهانی، بهترین عملکرد تیم ملی پرتغال با او، به حضور در نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ بازمی‌گردد.

در حال حاضر، شاگردان روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، خود را آماده حضور در یورو 2024 می‌کنند. آنها در گروه F این مسابقات با تیم‌های جمهوری چک، ترکیه و گرجستان روبرو خواهند شد. یورو 2024 برای یاران رونالدو امروز با انجام بازی مقابل جمهوری چک در شهر لایپزیش آغاز خواهد شد.

باید منتظر ماند و دید که آیا این فوق ستاره پرتغالی می‌تواند در بالاترین سطح به رقابت خود ادامه دهد و بار دیگر پیراهن تیم ملی کشورش را در جام جهانی 2026 به تن کند یا خیر.

منبع:طرفداری

نظر شما