هزینه باشگاه پرسپولیس برای ماندن علیرضا بیرانوند چقدر بود؟

هزینه باشگاه پرسپولیس برای ماندن علیرضا بیرانوند چقدر بود؟

طی چند روز گذشته و بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر،شایعاتی مبنی بر فسخ یکطرفه بیرانوند به گوش رسید.

به گزارش 9صبح،باشگاه پرسپولیس با واریز 7 میلیارد توامن به حساب علیرضا بیرانوند، از فسخ قرارداد این دروازه بان جلوگیری کرد.طی چند روز گذشته و بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر،شایعاتی مبنی بر فسخ یکطرفه بیرانوند به گوش رسید. علیرضا که در ششمین فصل حضور خود در پرسپولیس باز هم موفق شد با تیمش جام قهرمانی لیگ برتر را کسب کند، برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارد. با این حال بندی در قرارداد گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی وجود داشت که اگر تا دیروز مطالبات بیرانوند پرداخت نمی شد، این بازیکن می توانست به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند و راهی هر تیمی که می خواست بشود.

در صورت فسخ قرارداد، باشگاه پرسپولیس برای نگه داشتن بیرو باید پیشنهاد جدیدی به او می داد و قرارداد تازه ای با گلر ملی پوش خود امضا می کرد. مدیران پرسپولیس دیروز اما پول بیرانوند را به حسابش واریز کردند تا در این خصوص مشکلی پیش نیاید. اما باشگاه پرسپولیس برای ماندن بیرانوند چقدر هزینه کرد؟

پیگیری های ما در این خصوص نشان می دهد باشگاه پرسپولیس دیروز ۷ میلیارد به حساب بیرانوند واریز کردند تا از فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکن جلوگیری کنند. با این وجود باشگاه پرسپولیس با توجه به باقی ماندن تنها یک فصل از قرارداد ستاره با ارزش خود می خواهند پیشنهاد جدیدی به علیرضا بدهند و قرارداد بیرانوند را برای دو فصل دیگر هم تمدید کنند.

قرارداد فصل قبل بیرانوند با پرسپولیس چیزی در حدود ۱۶ میلیارد تومان بود و این مبلغ برای فصل پیش رو به حدود ۱۸ میلیارد خواهد رسید.

منبع:خبرورزشی

نظر شما