فابرگاس از رونالدو انتقاد کرد

فابرگاس از رونالدو انتقاد کرد

تیم ملی پرتغال شب گذشته در اولین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی جمهوری چک به میدان رفت و موفق شد با گل دیرهنگام کونسیسائو با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم به پیروزی برسد و سه امتیاز مهم این بازی را از آن خودش کند.

به گزارش 9صبح،سسک فابرگاس، ستاره سابق فوتبال اسپانیا، معتقد است که کریستیانو رونالدو به نسبت ۱۸ ماه قبل عملکرد خیلی بهتری دارد.تیم ملی پرتغال شب گذشته در اولین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی جمهوری چک به میدان رفت و موفق شد با گل دیرهنگام کونسیسائو با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم به پیروزی برسد و سه امتیاز مهم این بازی را از آن خودش کند.

رونالدو از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و با این که نتوانست گلی به ثمر برساند اما عملکرد درخشانی را به نمایش گذاشت که تحسین بسیاری را برای او به همراه داشت و فابرگاس هم معتقد است که عملکرد این بازیکن به نسبت دوران حضورش در منچستریونایتد بهتر شده است. 

فابرگاس در گفتگو با بی‌بی‌سی اسپورت اظهار داشت: «نمایش کلی او بسیار بسیار بهتر از چند سال اخیر و خصوصا ۱۸ ماه قبل است که شاهد آن بوده‌ایم. در نهایت هر کاری که انجام دهید، اگر تیم خوب بازی کنید یا نکند، او همیشه فرصتی برای گلزنی پیدا خواهد کرد. او یا برای خودش فرصتی ایجاد می‌کند یا برای دیگران. من فکر می‌کنم او اعتماد به نفس زیادی دارد.»

رونالدو امیدوار است که بتواند در یورو ۲۰۲۴ که احتمالا آخرین حضور او در مسابقات جام ملت‌های اروپا است بار دیگر عنوان قهرمانی را به دست آورد.

منبع:ورزش سه

نظر شما