پیغام ژوائو کانسلو:می‌خواهم همین‌جا بمانم

پیغام ژوائو کانسلو:می‌خواهم همین‌جا بمانم

کانسلو در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته از منچسترسیتی جدا شد و به صورت قرضی و با قرارداد یک ساله به بارسلونا پیوست و خیلی زود توانست به یکی از مهره‌های کلیدی و درخشان این تیم تحت هدایت ژاوی تبدیل شود.

به گزارش 9صبح،ژوائو کانسلو، ستاره پرتغالی، ابراز امیدواری کرد که فصل آینده هم در بارسلونا بماند.کانسلو در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته از منچسترسیتی جدا شد و به صورت قرضی و با قرارداد یک ساله به بارسلونا پیوست و خیلی زود توانست به یکی از مهره‌های کلیدی و درخشان این تیم تحت هدایت ژاوی تبدیل شود.

هرچند این بازیکن در مقطع پایانی فصل با مشکلاتی روبرو شد و اشتباهات فاجعه‌باری در ترکیب بارسا داشت اما مدیران این باشگاه علاقه زیادی به ادامه همکاری با او دارند. با این حال، شرایط مالی بارسا باعث شده است که ادامه حضور او در این تیم در هاله‌‌ای از ابهام قرار بگیرد و مذاکرات با سیتی ادامه داشته باشد.

این ستاره پرتغالی در گفتگو با خبرنگاران درباره حضورش در بارسای فصل آینده اظهار داشت: «من واقعا بودن در بارسلونا را دوست دارم. در این جا خیلی راحت هستم. خانواده و دخترم و همسرم هم همین احساس را دارند. ما امیدواریم که سال آینده هم همچنان در این تیم حضور داشته باشیم.»

مبلغ مدنظر سیتی برای فروش دائمی کانسلو چندان بالا نیست اما بارسا توانایی پرداختش را ندارد و امیدوار است که بتواند او را یک فصل دیگر هم به صورت قرضی در اختیار داشته باشد.

منبع:ورزش سه

نظر شما