کوبی ماینو توپ طلا را به بلینگام داد

کوبی ماینو توپ طلا را به بلینگام داد

وینیسیوس فعلا شانس اول است اما جود بلینگام و تونی کروس نیز می‌توانند معادلات را به هم بزنند. به خصوص درخشش در یورو تعیین کننده خواهد بود.

به گزارش 9صبح،کوبی ماینو که فصل قبل در یونایتد چشم‌ها را به خود خیره کرد، معتقد است توپ طلای 2024 باید به بلینگام برسد.رقابت برای توپ طلا به گمان بسیاری بین چند ستاره رئال خواهد بود.وینیسیوس فعلا شانس اول است اما جود بلینگام و تونی کروس نیز می‌توانند معادلات را به هم بزنند. به خصوص درخشش در یورو تعیین کننده خواهد بود.

جود بلینگام شروعی فوق العاده در یورو 2024 داشت و تک گل برتری انگلیس را به صربستان زد. او فصلی عالی در رئال داشت و گل‌ها و پاس گل‌های زیادی زد، می‌خواهد انگلیس را نیز به قهرمانی یورو هدایت کند.

کوبی ماینو در ستایش از جود گفت: «"همه می‌دانند که جود بلینگام چه بازیکن بزرگی است. ما هر روز او را در تمرین می‌بینیم و باید بگویم انسان و دوست فوق العاده‌ای است. تمرین کردن با او واقعاً لذتبخش است. او پرتوقع است و استانداردهای بالایی برای خودش تعیین می‌کند. بازی و تمرین با بلینگام فوق العاده است. به خاطر فصل درخشانی که با رئال داشت، جود سزاوار توپ طلاست. بله، من این جایزه را به او خواهم داد.»

منبع:ورزش سه

نظر شما