حسرت،بارسلونا با آردا گولر تمام کرده بود

حسرت،بارسلونا با آردا گولر تمام کرده بود

شب گذشته تیم ملی ترکیه با درخشش آردا و گل تماشایی او توانست یورو 2024 را با برد شروع کند.

کارشناس بارسایی برنامه ال‌چرینگیتو گفت که بارسلونا تابستان گذشته با آردا گولر تمام کرده بود تا اینکه رئال از راه رسید.شب گذشته تیم ملی ترکیه با درخشش آردا و گل تماشایی او توانست یورو 2024 را با برد شروع کند.آردا گولر گل دوم ترکیه را با شوتی استثنایی به ثمر رساند و در پایان بهترین بازیکن زمین نیز لقب گرفت.

آردا در تابستان گذشته در حالی که بارسا نیز او را می خواست، راهی رئال شد. در واقع این بارسا بود که ابتدا با او مذاکره کرد ولی وقتی پیشنهاد رئال رسید، پدیده جوان آن موقع فنرباغچه باشگاه مادریدی را انتخاب کرد.

شروع او در رئال به دلیل مصدومیت ها خوب نبود ولی در هفته های پایانی فصل آردا توانست توانایی هایش را نشان دهد. او حالا ستاره اول ترکیه است.

خوتا جوردی دیشب در ال‌چیرینگیتو از آردا تمجید کرد و افسوس خورد چرا بارسا نتوانست او را جذب کند: «تابستان قبل دکو (مدیر ورزشی بارسا) زودتر از همه به استانبول رفت و با آردا و باشگاهش حرف زد. همه چیز تمام شده بود و آردا تقریبا بازیکن بارسا بود تا اینکه رئال رسید. پیشنهاد رئال چند برابر بود و در نهایت توانستند آردا را از چنگ بارسا خارج کنند. افسوس، چون آردا می توانست به بارسا بسیار کمک کند.»

منبع:ورزش سه

نظر شما