پورعلی‌گنجی جانشین گیورگی؟؛پرسپولیس هنوز به گولسیانی پیشنهاد تمدید نداده است

پورعلی‌گنجی جانشین گیورگی؟؛پرسپولیس هنوز به گولسیانی پیشنهاد تمدید نداده است

ممکن است مرتضی پورعلی‌گنجی جانشین گیورگی گولسیانی شود.

به گزارش 9صبح،باشگاه پرسپولیس همچنان به گولسیانی پیشنهاد تمدید نداده است.ممکن است مرتضی پورعلی‌گنجی جانشین گیورگی گولسیانی شود.

باشگاه پرسپولیس مدعی است با مرتضی پورعلی‌گنجی به توافق کامل رسیده و بعد از پایان محرومیت رضا درویش با او قرارداد امضا خواهند کرد. اتفاقی که اگر رخ دهد به احتمال خیلی زیاد به دوران حضور  گئورگی گولسیانی  در جمع سرخپوشان پایان خواهد داد، از این جهت که مدیریت این باشگاه نظرش این است دلیل ندارد با بازگشت پورعلی‌گنجی بخواهند گولسیانی را با قرارداد ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلاری روی نیمکت بنشانند.

اتفاقی که فصل پیش هم رخ داد و در همان مقطع هم درویش بابت این مساله گلایه داشت. در حال حاضر باشگاه پرسپولیس هیچ پیشنهادی به گولسیانی برای تمدید قرارداد ارائه نداده است. چه‌بسا از این بازیکن خواسته شود با قراردادی کمتر از پارسال در جمع سرخپوشان ماندنی شود که بعید است او بپذیرد. البته باشگاه پرسپولیس می‌تواند محمدحسین کنعانی‌زادگان را به یک تیم خارجی بفروشد و با پولش گولسیانی را جذب کند که هنوز این موضوع در دستور کار این باشگاه قرار نگرفته است. ناگفته نماند اگر قرار باشد قرارداد گولسیانی تمدید نشود آن وقت فرشاد فرجی و علی نعمتی هر دو قراردادشان با سرخپوشان تمدید خواهد شد.

منبع:طرفداری

 

نظر شما