پیام نیازمند درآستانه پرسپولیسی شدن/جابجایی گلرهای تیم ملی در تهران و اصفهان

پیام نیازمند درآستانه پرسپولیسی شدن/جابجایی گلرهای تیم ملی در تهران و اصفهان

علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس هفته گذشته قراردادش را با این تیم به صورت یکطرفه فسخ کرد تا در یک سال گذشته دوباره چنین رفتاری را تکرار کند.

به گزارش 9صبح،باشگاه پرسپولیس بعد از فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند تمایلی برای بازگشت این بازیکن نشان نداده و به دنبال جذب یک گلر جدید هستند.علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس هفته گذشته قراردادش را با این تیم به صورت یکطرفه فسخ کرد تا در یک سال گذشته دوباره چنین رفتاری را تکرار کند. بیرانوند به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش دست به فسخ یکطرفه قراردادش زد و حالا برعکس فصل پیش، نه هواداران و نه مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به بازگشت او ندارند و حتی از این دروازه‌بان به کمیته انضباطی شکایت کرده‌اند. در همین راستا دروازه‌بان‌های زیادی از طریق ایجنت‌های خود برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرده‌اند. 

از امیر عابدزاده گرفته تا رشید مظاهری، علیرضا حقیقی، پیام نیازمند و غیره. در این میان چند ایجنت هم دروازه‌بان‌های خارجی به پرسپولیس پیشنهاد داده‌اند. در بین گزینه‌های مطرح شده، نیازمند بیشتر از بقیه مورد توجه باشگاه پرسپولیس است. البته او تحت قرارداد باشگاه سپاهان است اما قرارداد مالی‌اش برای فصل آینده آنقدر سنگین است که شاید باشگاه اصفهانی از جدایی‌اش استقبال کند. مخصوصا اینکه مورایس بدش نمی‌آید یک گلر خارجی یا حتی علیرضا بیرانوند را در دروازه تیمش داشته باشد. 

آن طور که به نظر می رسد، احتمال دارد بیرانوند در فصل پیش رو به سپاهان برود و پیام نیازمند دیگر گلر ملی پوش، جای او را در پرسپولیس بگیرد. 

منبع:خبرورزشی

نظر شما