اتمام رویای بارسا:برناردو سیلوا منتفی شد

اتمام رویای بارسا:برناردو سیلوا منتفی شد

بارسلونا در دو سال اخیر علاقه زیادی به جذب سیلوا داشت و شرایط این بازیکن را از نزدیک زیر نظر گرفته بود و امیدوار بود که بتواند پیشنهادی را به او ارائه کند که با موافقت مدیران این باشگاه و خود این بازیکن همراه شود و او فرصتی برای بازی در لالیگا برای این تیم پیدا کند.

به گزارش 9صبح،بارسلونا دیگر شانسی برای به خدمت گرفتن برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، نخواهد داشت.بارسلونا در دو سال اخیر علاقه زیادی به جذب سیلوا داشت و شرایط این بازیکن را از نزدیک زیر نظر گرفته بود و امیدوار بود که بتواند پیشنهادی را به او ارائه کند که با موافقت مدیران این باشگاه و خود این بازیکن همراه شود و او فرصتی برای بازی در لالیگا برای این تیم پیدا کند.

ژاوی به طور خاص علاقه بسیار زیادی به این ستاره پرتغالی داشت و از همان ماه‌های ابتدایی حضورش روی نیمکت بارسا به مدیران این باشگاه تاکید کرده بود که باید تمام توان‌شان را برای به خدمت گرفتن او به کار بگیرند، اتفاقی که در طول این مدت و با گذشت چند پنجره نقل و انتقالاتی رخ نداد. 

حالا روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده است که قضیه انتقال این بازیکن به بارسا عملا منتفی شده است چون مهلت استفاده از بند فسخی که در قرارداد او با سیتی به ارزش ۶۰ میلیون یورو وجود دارد در ماه ژوئن به پایان خواهد رسید و بارسا توانایی مالی لازم برای پرداخت چنین مبلغی را ندارد. 

هانسی فلیک هم پس از قبول هدایت بارسا به مدیران این باشگاه گفته بود که مشتاق همکاری با سیلوا است اما این اتفاق حداقل در این تابستان رخ نخواهد داد. شرایط مالی این باشگاه باعث شده است که آنها در بهترین حالت در ماه آگوست قادر به پرداخت ۶۰ میلیون یورو به سیتی باشند که مورد قبول این باشگاه قرار نخواهد گرفت.

منبع:ورزش سه

نظر شما