اتلتیکومادرید به بارسا:زودتر تصمیم بگیر

اتلتیکومادرید به بارسا:زودتر تصمیم بگیر

فلیکس به عنوان یک ستاره جوان که بسیاری او را جانشین کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال می‌دانستند با قراردادی هنگفت راهی اتلتیکو مادرید شد اما نتوانست درخششی که از او انتظار می‌رفت را در این تیم تکرار کند و لحظات پر فراز و نشیبی را سپری کرد.

به گزارش 9صبح،انریکه سرزو، رییس اتلتیکو مادرید، از وضعیت ژوائو فلیکس و تعلل بارسلونا چندان راضی نیست.فلیکس به عنوان یک ستاره جوان که بسیاری او را جانشین کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال می‌دانستند با قراردادی هنگفت راهی اتلتیکو مادرید شد اما نتوانست درخششی که از او انتظار می‌رفت را در این تیم تکرار کند و لحظات پر فراز و نشیبی را سپری کرد. 

اختلاف این ستاره پرتغالی با دیه‌گو سیمئونه باعث شد که تمایلی به ادامه حضور در این باشگاه نداشته باشد و در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله راهی باشگاه بارسلونا شد و امیدوار بود که بتواند به حضورش در این تیم پس از یک فصل هم ادامه دهد. 

قرارداد او با این باشگاه به پایان رسیده است اما هنوز مشخص نیست که شرایط بارسا برای حفظ این بازیکن به چه صورت است. رییس باشگاه اتلتیکو مادرید در پاسخ به سوالی در این باره در حالی که چندان راضی هم به نظر نمی‌رسید گفت:« ما منتظر بارسلونا هستیم تا بالاخره تصمیم نهایی درباره فلیکس را بگیرد.»

رسانه‌های نزدیک به بارسا پیش از این اعلام کرده بودند که هانسی فلیک خواهان حفظ فلیکس در تیمش است اما هنوز مشخص نیست که شرایط مالی این باشگاه برای حفظ او به چه صورت خواهد بود.

منبع:ورزش سه

نظر شما