رویای المپیک برای امیلیانو مارتینز تمام شد

رویای المپیک برای امیلیانو مارتینز تمام شد

رویای شرکت در المپیک امیلیانو مارتینز از دست رفته و استون ویلا مانع از پیوستن قهرمان جام جهانی به تیم ملی آرژانتین در المپیک پاریس شده است.

به گزارش 9صبح،باشگاه استون ویلا به امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین، اجازه حضور در المپیک پاریس را نمی‌دهد.رویای شرکت در المپیک امیلیانو مارتینز از دست رفته و استون ویلا مانع از پیوستن قهرمان جام جهانی به تیم ملی آرژانتین در المپیک پاریس شده است.

این دروازه‌بان 31 ساله اعلام کرده بود که علاقه دارد در اردوی تیم ملی آرژانتین برای رقابت‌های المپیک فرانسه شرکت کند. با این حال، او پذیرفته بود که هر تصمیمی در مورد حضور یا عدم حضور در المپیک به اختیار باشگاه استون ویلا باشد.

به گزارش تیک اسپورت، استون ویلا تصمیم گرفته که به مارتینز اجازه حضور در المپیک را ندهد. او هم‌اکنون با آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا حضور دارد و باشگاه لیگ برتری می‌خواهد که او در اردوی پیش فصل حضور داشته باشد.

فصل جدید لیگ برتر انگلیس قرار است در 17 آگوست، هشت روز پس از فینال مسابقات فوتبال در پاریس، آغاز شود و به همین دلیل باشگاه انگلیسی نمی‌خواهد این بازیکن را از دست بدهد.

مارتینز اعلام کرده بود که رویای او به دست آوردن مدال طلای المپیک است چون قبلاً با آرژانتین در جام جهانی، کوپا آمه‌ریکا و فینالیسیما عنوان قهرمانی را کسب کرده بود. او از فرصت تکمیل مجموعه مدال‌های قهرمانی خود محروم شده است.

منبع:ورزش سه

نظر شما