جواب منفی پرسپولیس به درخواست مالی محمدحسین اسلامی

جواب منفی پرسپولیس به درخواست مالی محمدحسین اسلامی

سرخ پوشان پس از جدایی مهدی ترابی مذاکراتی را با اسلامی انجام دادند اما درخواست مالی بالای این بازیکن هر بار مذاکرات را نیمه تمام گذاشت.

به گزارش 9صبح،باشگاه پرسپولیس درخواست مالی بالای محمد حسین اسلامی را نپذیرفت.محمدحسین اسلامی یکی از بازیکنانی بود که باشگاه پرسپولیس نیم نگاهی به جذب او داشت. سرخ پوشان پس از جدایی مهدی ترابی مذاکراتی را با اسلامی انجام دادند اما درخواست مالی بالای این بازیکن هر بار مذاکرات را نیمه تمام گذاشت. جالب این که در همین شرایط برخی از رسانه ها از توافق نهایی اسلامی و باشگاه پرسپولیس خبر می داند درحالی که درخواست مالی اسلامی چندین میلیارد بالاتر از رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس بود.

سرخ پوشان برای جذب اسلامی حاضر بودند رقمی حدود ۱۷ - ۱۸ میلیارد پرداخت کنند اما درخواست اسلامی بیش از این بود و حتی طبق اعلام یکی از مدیران پرسپولیس رقم موردنظر این بازیکن جوان بالاتر از رقم سقف ۲۱ میلیاردی پرسپولیس بود. به همین خاطر توافق مالی بین این آن ها انجام نشد تا اسلامی در موازات مذاکره با پرسپولیس با دو باشگاه سپاهان و استقلال نیز وارد مذاکره شود. گویا نهایت پیشنهاد باشگاه سپاهان به اسلامی نیز همین حدود بود تا وینگر جوان ذوب آهن تصمیم بگیرد برای فصل آینده پیراهن استقلال را به تن کند چرا که مذاکره کننده باشگاه استقلال با رقم درخواستی اش موافقت کرده بود.

گفتنی است پرسپولیس در نیم فصل نیز به دنبال جذب محمدحسین اسلامی بود که البته در آن مقطع باشگاه ذوب آهن با جدایی او موافقت نکرد. پرسپولیس اگر در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بیست و سوم 300 هزار دلار به باشگاه ذوب آهن می پرداخت، بند فسخ قرارداد اسلامی را فعال می کرد و مالک این بازیکن می شد اما گرانی بیش از حد دلار در آن مقطع باعث شده بود پرسپولیس در صورت پرداخت 18 میلیارد تومان بابت بند فسخ اسلامی، از سقف پرداختی سازمان لیگ عبور می کرد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما