شهاب زاهدی در تیم منتخب جی‌لیگ+عکس

شهاب زاهدی در تیم منتخب جی‌لیگ+عکس

آخرین هفته رقابت‌های لیگ ژاپن در حالی برای آویسپا فوکوئوکا و شهاب زاهدی تمام شد که مهاجم ایرانی در جریان برتری 2 بر یک تیمش زننده گل اول بازی لقب گرفت و این در حالی بود که او مدتی از ترکیب اصلی دور مانده بود و با این گل نشان داد که همچنان در اوج آمادگی به سر می‌برد.

به گزارش 9صبح،عملکرد شهاب زاهدی در هفته بیستم سبب شد تا در تیم منتخب جا بگیرد.آخرین هفته رقابت‌های لیگ ژاپن در حالی برای آویسپا فوکوئوکا و شهاب زاهدی تمام شد که مهاجم ایرانی در جریان برتری 2 بر یک تیمش زننده گل اول بازی لقب گرفت و این در حالی بود که او مدتی از ترکیب اصلی دور مانده بود و با این گل نشان داد که همچنان در اوج آمادگی به سر می‌برد.

مهاجم ایرانی آویسپا فوکوئوکا که در پانزدهمین بازی خود در جی لیگ ژاپن توانست هفتمین گل خود در این رقابت‌ها را به ثمر رساند، در طول مسابقه برابر یوکوهاما مارینوس 6 مرتبه به سمت دروازه حریف شوتزنی کرد تا ضمن ثبت گل در ترکیب تیم منتخب جی لیگ هم جا بگیرد.

شهاب زاهدی پس از سپری کردن دو جلسه محرومیت به دلیل دو اخراج متوالی در سه مسابقه رسمی تیمش در جام امپراتوری و جی لیگ ژاپن دور از ترکیب قرار داشت که این انتظار در مصاف با یوکوهاما مارینوس تمام شد.

شهاب زاهدی

منبع:ورزش سه

نظر شما