محمد رجائیان:۵ بازیکن تیم ما پینشهادهای خوبی در لیگ برتر دارند

محمد رجائیان:5 بازیکن تیم ما پینشهادهای خوبی در لیگ برتر دارند

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه کسی انتظار عملکرد خوب از آلومینیوم نداشت، گفت: با توجه به جدایی برخی از بازیکنان کسی فکر نمی‌کرد که فصل گذشته نتایج خوبی بگیریم.

به گزارش 9صبح،تیم فوتبال آلومینیوم در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر عملکرد خوبی داشت و توانست با هدایت سید مجتبی حسینی نمایش خوبی داشته باشد و با کسب ۳۹ امتیاز و قرارگیری در رده هفتم جدول به کار خود پایان داد.مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه کسی انتظار عملکرد خوب از آلومینیوم نداشت، گفت: با توجه به جدایی برخی از بازیکنان کسی فکر نمی‌کرد که فصل گذشته نتایج خوبی بگیریم.

کارشناسان معتقد بودند که ما سقوط می‌کنیم

محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت:

اول فصل گذشته و پس از جدایی ۶، ۷ بازیکن از تیم، خیلی از کارشناسان معتقد بودند که تیم سقوط خواهد کرد اما با درایت اعضای هیأت مدیره و تصمیم برای انتخاب سید مجتبی حسینی به عنوان سرمربی، توانستیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم و این مربی هم توانست با بازیکنان اندکی که در اختیار داشت بهترین نتیجه را کسب کند.

او در خصوص فعالیت‌های نقل و انتقالاتی آلومینیوم برای فصل بیست و چهارم لیگ برتر گفت:

در ابتدا باید بگویم که همه بازیکنان آلومینیوم تحت قرارداد با باشگاه هستند و هر تیمی که خواهان جذب بازیکن ماست باید رضایت باشگاه هم جلب کند. ما تنها در صورتی اجازه خروج به بازیکنی را خواهیم داد که ابتدا مجتبی حسینی با توجه به مصلحت باشگاه و با در نظر گرفتن جایگزین مناسب از آن بازیکن اعلام بی نیازی کند و پس از آن با مذاکراتی که صورت خواهد گرفت رضایت نامه برای باشگاه جدید صادر می‌شود.

۴، ۵ بازیکن آلومینیوم پیشنهاد رسمی دارند

رجائیان تصریح کرد:

۴، ۵ بازیکن ما با پیشنهادات رسمی از سوی باشگاه‌های دیگر رو به رو شده‌اند و من از مردم اراک و هواداران آلومینیوم تقاضا دارم که به شایعات فضای مجازی و رسانه‌ها توجهی نکنند و تنها به اخباری که از سمت باشگاه منعکس می‌شود، توجه کنند.

هواداران به شایعات مجازی توجه نکنند

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم ادامه داد:

حسینی لیست بازیکنان کنونی تیم که باید با آنها برای ادامه یا قطع همکاری به تفاهم برسیم را داده است اما با توجه به تعطیلات هنوز لیست نهایی از جذب بازیکنان از سایر باشگاه‌ها را به ما اعلام نکرده و قرار است در زمان مناسب جلسه‌ای برگزار کنیم تا به جمع بندی نهایی برسیم. همانطور که پیش از این گفتم هواداران نگران نباشند و فقط از رسانه رسمی باشگاه فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را پیگیر باشند.

رجائیان همچنین در خصوص حضور در جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت:

روز دوشنبه جلسه‌ای برگزار شد که با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نماینده باشگاه و نماینده هیأت‌های فوتبال مشخص شدند که اعضای محترم به بنده بابت حضور به عنوان نماینده باشگاه‌ها رأی دادند؛ همچنین قرار شد ۲ کارشناس نیز ظرف روزهای آینده از سوی رئیس فدراسیون به عنوان اعضای جدید معرفی شوند.

منبع:طرفداری

نظر شما