مذاکرات سپاهان با ابوالفضل جلالی/معاوضه جذاب در راه تهران_اصفهان

مذاکرات سپاهان با ابوالفضل جلالی/معاوضه جذاب در راه تهران_اصفهان

تیم فوتبال سپاهان اصفهان موفق شد پس از یازده سال، با برتری مقابل مس‌رفسنجان به عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی دست پیدا کند.

به گزارش 9صبح،باشگاه سپاهان قصد دارد جای خالی میلاد زکی‌پور را با مدافع استقلال پر کند.تیم فوتبال سپاهان اصفهان موفق شد پس از یازده سال، با برتری مقابل مس‌رفسنجان به عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی دست پیدا کند. طلایی‌پوشان موفق شدند با این قهرمانی جواز حضور در پلی‌آف لیگ نخبگان را کسب کنند.

ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی این تیم که هنوز یک سال با سپاهان قرارداد دارد در اقدامی عجیب تصمیم به جدایی از طلایی‌پوشان گرفت اما هنوز مسئولان باشگاه سپاهان با این تصمیم موافقت نکردند و باید دید که در آینده سرنوشت نیمکت سپاهان برای فصل بعد چه خواهد شد.

طلایی‌پوشان با توجه به اینکه میلاد زکی‌پور مدافع چپ این تیم هنوز حاضر نشده پای میز مذاکره با این تیم قرار بگیرد، سپاهان مذاکراتش را با گزینه‌های جدید در این پست شروع کرده و یکی از گزینه‌های اصلی این تیم ابوالفضل جلالی مدافع تیم فوتبال استقلال تهران است.

با توجه به اینکه شنیده می‌شود زکی‌پور با استقلال به توافق اولیه رسیده، حالا سپاهان قصد دارد با به خدمت گرفتن مدافع چپ استقلال که عملکرد خیلی خوبی در فصل گذشته داشت، این جای خالی را پر کند.

منبع:ایرنا

نظر شما