خبر بدی که دستیار اسکالونی در مورد مسی را داد

خبر بدی که دستیار اسکالونی در مورد مسی را داد

لیونل مسی پس از مصدومیت در ناحیه همسترینگ خود، قطعا بامداد فردا مقابل پرو در بازی سوم دور گروهی کوپا آمه‌ریکا استراحت خواهد کرد.

به گزارش 9صبح،حضور لیونل مسی در یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این را والتر ساموئل دیروز تایید کرد.لیونل مسی پس از مصدومیت در ناحیه همسترینگ خود، قطعا بامداد فردا مقابل پرو در بازی سوم دور گروهی کوپا آمه‌ریکا استراحت خواهد کرد.

در جریان بازی مقابل شیلی، مسی در نیمه اول به دلیل ناراحتی در ناحیه همسترینگ راستش پس از چالش با گابریل سوازو مجبور شد از زمین بیرون برود. پس از بازی، مسی تایید کرد که او 100 درصد آماده نیست و این روی عملکرد او تأثیر گذاشته است.

روز گذشته والتر ساموئل که به دلیل محرومیت اسکالونی به جای او در نشست خبری شرکت کرده بود، در همان شروع کار با سوالی در مورد وضعیت مسی روبه‌رو شد و پاسخ داد: «لئو در بازی قبلی مصدوم شد و قطعا برابر پرو با ما نخواهد بود. ما وضعیت او را روزانه بررسی می‌کنیم ولی الان شرایطش چندان خوب نیست و درد دارد. هدف این است به بازی یک چهارم نهایی برسد ولی در واقع چیزی قطعی نیست.»

ساموئل ادامه داد: «ما نگران غیبت مسی نیستیم چون قبلا تیم بدون او نیز جواب داده است. ما نگرانیم که مصدومیت او شدت پیدا کند و نمی‌خواهیم ریسک کنیم. خود لئو وقتی نیست و تیم برنده شده، خوشحال شده و همیشه حامی تیم بوده است.»

منبع:ورزش سه

نظر شما