۲۵۰ میلیون یورو برای لامین یامال!پاری سن ژرمن میخواهد دوباره رکورد بشکند؟

250 میلیون یورو برای لامین یامال!پاری سن ژرمن میخواهد دوباره رکورد بشکند؟

پاری سن ژرمن تمایل شدیدی به جذب لامین یامال به عنوان جانشین کیلیان امباپه دارد.

به گزارش 9صبح،پاریسی‌ها که 7 سال پیش رکورد گران‌ترین انتقال تاریخ را با جذب نیمار شکستند، حال می‌خواهند این رکورد را ارتقا دهند.پاری سن ژرمن تمایل شدیدی به جذب لامین یامال به عنوان جانشین کیلیان امباپه دارد.

به گزارش موندو دپورتیوو،  پاری سن ژرمن  در نقل و انتقالات تابستانی، حاضر است برای جذب  لامین یامال ، پدیده جوان بارسلونا، تمام توان خود را به کار ببندد.

قهرمان لیگ 1 که مدتی است در جستجوی جانشینی برای کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی خود است، لامین یامال را به عنوان گزینه ایده‌آل برای این پست می‌داند. آنها پیش از این در سال جاری پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی (۱۷۲ میلیون پوند / ۲۱۴ میلیون دلار) برای جذب این بازیکن ارائه کرده بودند، اما بارسلونا با این پیشنهاد مخالفت کرد.

حالا طبق ادعای موندو، پاری سن ژرمن با افزایش ۵۰ میلیون یورویی پیشنهاد خود، حاضر است  مبلغ ۲۵۰ میلیون یورو  (۲۱۱ میلیون پوند / ۲۳۲ میلیون دلار) برای جذب این نوجوان مستعد بپردازد. این رقم، رکورد جدیدی در تاریخ نقل و انتقالات خواهد بود. با این حال، به نظر می‌رسد بارسلونا همچنان تمایلی به فروش این ستاره جوان خود ندارد و بعید است با این پیشنهاد نجومی موافقت کند.

یامال که در حال حاضر ۱۶ سال سن دارد، پس از یک فصل درخشان با پیراهن بارسلونا، به عضویت تیم ملی اسپانیا در یورو ۲۰۲۴ درآمده و عملکردی قابل قبول از خود به نمایش گذاشته است. پاریسی‌ها معتقدند که او می‌تواند به عنوان یک فوق‌ستاره آینده‌دار، جای خالی امباپه را پر کند و به یکی از مهره‌های کلیدی تیمشان در سال‌های آینده تبدیل شود.

منبع:طرفداری

نظر شما