محمود کلهر:هر کسی که از پرسپولیس جدا شده ضرر کرده است/از جذب گاریدو خوشحال شدم

محمود کلهر:هر کسی که از پرسپولیس جدا شده ضرر کرده است/از جذب گاریدو خوشحال شدم

محمود کلهر در خصوص نقل‌وانتقالات تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت:اعتقاد دارم مدیریت باشگاه باید قرارداد بازیکنانی که شایستگی خود را در لیگ بیست‌وسوم اثبات کردند، تمدید کنند چون این بازیکنان می‌توانند برای تیم قهرمانی بیاورند.

به گزارش 9صبح،پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مختلفی از جمله سرمربی جدید این باشگاه و وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم صحبت کردومحمود کلهر که سابقه حضور در هر دو تیم بزرگ پایتخت را دارد معتقد است بازیکنانی که برای پرسپولیس شروط سنگین می‌گذارند باید از این تیم جدا شوند.

محمود کلهر در خصوص نقل‌وانتقالات تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت:

اعتقاد دارم مدیریت باشگاه باید قرارداد بازیکنانی که شایستگی خود را در لیگ بیست‌وسوم اثبات کردند، تمدید کنند چون این بازیکنان می‌توانند برای تیم قهرمانی بیاورند. البته باید خواسته‌های بازیکنان نیز تا حد امکان برآورده شود چون مثل زمان قدیم نیست که بازیکنان قرارداد سفید امضا کنند. امیدوارم مثل فصل قبل نباشد که هواداران استرس جذب بازیکن را داشته باشند.

وی در خصوص جدایی اوسمار، بیان کرد: 

اگر می‌خواستیم اوسمار در پرسولیس بماند باید قبل از بازی با مس‌رفسنجان با او قرارداد می‌بستیم. متاسفانه فوتبال ما شاکله درستی ندارد چون هر موقع لیگ تمام می‌شود هواداران پرسپولیس استرس دارند که کدام بازیکن از تیم جدا می‌شود و چه فردی مربی خواهد بود. در حال‌حاضر امیدوارم مدیریت بهترین تصمیمات را بگیرد که دوباره بتوانیم در لیگ برتر و آسیا بهترین نتیجه را به دست آوریم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد آمدن خوان کارلوس گاریدو سرمربی اسپانیایی، به ایرنا گفت: 

وقتی رزومه این سرمربی را دیدم، خیلی خوشحالم شدم که باشگاه یک مربی حرفه‌ای را جذب کرده است. او در چند بازی اول شاید نتواند نتایج دلخواه هواداران را به دست آورد، چون نیاز به زمان دارد. امیدوارم مدیران به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که سرمربی میان راه تیم را تنها نگذارد. باید خواسته‌های او برآورده شود، چراکه شک ندارم پرسپولیس با مرد اسپانیایی می‌تواند به موفقیت برسد.

وی در خصوص حضور پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا، یادآور شد:

صد درصد باید نگاه ویژه‌ای داشته باشیم. خوشبختانه استقلال و پرسپولیس در لیگ نخبگان حضور دارند و امیدوارم این دو تیم در ادامه راه بهترین بازیکنان را جذب کنند که بتوانند در آسیا بدرخشند.

کلهر درباره ۳ بازیکن پرسپولیس که در آستانه جدایی هستند، خاطرنشان کرد: 

عمر فوتبالی یک بازیکنان خیلی کوتاه است و ما هم باید نگاه حرفه‌ای به این موضوع داشته باشیم. اعتقاد دارم هر بازیکنی که از تیم ما جدا شده، جایگاه و کیفیت فنی خود را از دست داده است. نباید استرس چند بازیکنان را داشته باشیم چون در حال‌حاضر پرسولیس خصوصی‌سازی شده و دیگر محتاج بازیکنانی نیستیم که برای پرسپولیس بزرگ، شرط می‌گذارند. همه آرزو دارند یک بار پیراهن این تیم را بپوشند ولی بعضی‌ها هم هستند که فکر می‌کنند تیم محتاج آنهاست. امیدوارم این بازیکنانی که می‌روند در ادامه راه موفق باشند.

منبع:طرفداری

نظر شما