ساوت‌گیت:انگلیس هنوزم غول است!

ساوت‌گیت:انگلیس هنوزم غول است!

تیم ملی انگلیس سعی می‌کند در فضایی آرام برای بازی با اسلواکی در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 آماده شود.

به گزارش 9صبح،گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، می‌گوید تیمش بدون توجه به نتایجی که در یورو به دست آورده هنوز قدرت زیادی دارد.تیم ملی انگلیس سعی می‌کند در فضایی آرام برای بازی با اسلواکی در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 آماده شود.

در‌ واقع انگلیس یکی از تیم‌های از پیش مدعی قهرمانی در این رقابت‌ها بوده که عملکردش به هیچ وجه رضایت بخش نبوده و هواداران و کارشناسان انگلیسی بارها از عملکرد این تیم انتقاد کرده‌اند.

گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، در آستانه این مسابقه بزرگ، بدون ابراز نگرانی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال انگلیس صحبت کرده و می‌گوید که تیمش باید بهتر بازی کند.

ساوت‌گیت گفت: "هر چیزی که تاکنون اتفاق افتاده، بسیار بی ربط است. ما پایه‌ای داریم که می‌توانیم روی آن قسمت‌های بعدی را بنا کنیم و مرحله حذفی، مرحله متفاوتی است.  ما باید بهترین سطح خود را پیدا کنیم و به نظرم، این امکان پذیر است."

او درباره بازی با اسلواکی گفت: "من از این بازی هیجان انگیز لذت می‌برم. ما در چند هفته گذشته به عنوان یک تیم مشکلات زیادی برای حل کردن داشتیم، اما انگلیس همچنان یک غول است و ما در مسیر درستی هستیم."

او درباره استانیسلاو لوبوتکا، ستاره اسلواکی و تیم حریف گفت: "آن‌ها خیلی خوب تمرین کرده‌اند. هویت بازی مشخصی دارند و همیشه می‌خواهند از خط دفاعی بازی را شروع کنند، لوبوتکا به وضوح در این سیستم ستاره تیمش است. او سرعت را در بازی اسلواکی دیکته می‌کند."

منبع:ورزش سه

نظر شما