وضعیت گزینه‌های استقلال چه می‌شود؟/دور آخر مذاکره سپاهان با ستارگانش

 وضعیت گزینه‌های استقلال چه می‌شود؟/دور آخر مذاکره سپاهان با ستارگانش

میلاد زکی پور و محمد کریمی دو بازیکنی هستند که قراردادشان با سپاهان به اتمام رسیده و مشغول مذاکره با تیم‌های خواهان شان هستند.

به گزارش 9صبح،سپاهان به هیچ عنوان نمی‌خواهد ستارگانش را از دست بدهد و تمام تلاشش را برای حفظ آنها به کار می‌بندد.میلاد زکی پور و محمد کریمی دو بازیکنی هستند که قراردادشان با سپاهان به اتمام رسیده و مشغول مذاکره با تیم‌های خواهان شان هستند. جالب اینجاست هر دو بازیکن جزو گزینه‌های استقلال محسوب می‌شوند و مذاکراتی را هم با آبی‌پوشان داشته‌اند. با این حال قهرمان جام حذفی که قصد نگه داشتن دو تن از مهره‌های اصلی‌اش را دارد، مذاکرات فشرده‌ای را آغاز کرده‌ تا در صورت امکان این دو بازیکن را در ترکیب حفظ کند.

مدیران سپاهان به شدت خواهان تمدید قرارداد با زکی پور و کریمی هستند و قصد دارند آخرین تلاششان را برای این کار انجام دهند که اگر موفقیت آمیز نبود، برای مدافع چپ و کاپیتان شان به دنبال جانشین باشند. حال باید منتظر ماند و دید زردها می‌توانند گزینه‌های مدنظر استقلال را در اصفهان نگه دارند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

به گفته یکی از مدیران ارشد سپاهان، دور آخر مذاکره این باشگاه با کریمی و زکی پور تا این جا موفقیت آمیز بوده و سپاهانی ها به حفظ هر دوی آنها امیدوار شده‌اند.

منبع:خبرورزشی

نظر شما