رئیس فدراسیون ترکیه قهرمانی یورو را می‌خواهد!

رئیس فدراسیون ترکیه قهرمانی یورو را می‌خواهد!

حامیت آلتین‌تاپ، رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه و همچنین سرپرست تیم ملی این کشور در یورو 2024، اولین مرحله مسابقات قهرمانی اروپا در آلمان را بررسی کرد.

به گزارش 9صبح،حامیت آلتین‌تاپ، رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه، می‌گوید هدف آن‌ها کسب عنوان قهرمانی در یورو 2024 است.حامیت آلتین‌تاپ، رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه و همچنین سرپرست تیم ملی این کشور در یورو 2024، اولین مرحله مسابقات قهرمانی اروپا در آلمان را بررسی کرد.

ترکیه پس از صعود به مرحله حذفی قرار است فرداشب به مصاف تیم ملی فوتبال اتریش برود.

آلتین‌تاپ گفت: "ما به هدف خود برای صعود از گروه رسیدیم، بسیار خوشحالیم. بازی مقابل گرجستان شروعی عالی بود. از نظر بازی فراز و نشیب‌هایی داشتیم اما در نهایت گروه بازیکنان و مربی ما شخصیت خود را به خصوص در بازی سوم نشان دادند. مقابل پرتغال کمی شکننده‌تر بودیم. اکنون هدف ما قهرمانی در یورو است."

او درباره وضعیت آردا گولر گفت: "فوتبال یک صنعت سرگرمی است. اما شما همچنین باید در حرفه خود جدی باشید. استعداد و شخصیت آردا گولر دائما مورد آزمایش قرار می‌گیرد. این نه تنها در مورد آردا گولر، بلکه در مورد جود بلینگام یا سایر بازیکنان جوان در انگلیس نیز در کانون توجه قرار دارد. ما از پیشرفت و عملکرد آردا گولر بسیار راضی هستیم. ما از عملکرد او در اینجا و مهم‌تر از همه از نگرش او راضی هستیم. البته آردا گولر آینده بسیار روشنی دارد و اکنون می‌تواند آن را در حالت طبیعی خود توسعه دهد."

منبع:ورزش سه

نظر شما