رودری:هواداران بیایند و از ما حمایت کنند/می‌دانستیم که ما را به دردسر می‌اندازند!

رودری:هواداران بیایند و از ما حمایت کنند/می‌دانستیم که ما را به دردسر می‌اندازند!

رودری با گلی که مقابل گرجستان به ثمر رساند و عملکردهای خیره‌کننده‌ای که از خود نشان داد تبدیل به بهترین بازیکن مسابقه شد.

به گزراش 9صبح،رودری هافبک اسپانیا می‌گوید: درست است که آلمان از مزیت بازی در خانه بهره می‌برد اما رودری معتقد است که اسپانیایی‌ها سلاح خودشان را دارند و هواداران باید از آنها حمایت کنند.رودری با گلی که مقابل گرجستان به ثمر رساند و عملکردهای خیره‌کننده‌ای که از خود نشان داد تبدیل به بهترین بازیکن مسابقه شد.اسپانیا با نتیجه ۴-۱ از سد گرجستان گذشت تا راهی یک‌چهارم نهایی شود و با آلمان میزبان روبرو شود.

ستاره اسپانیایی بعد از بازی گفت: «از ابتدا می‌دانستیم که شاید آن‌ها مانند تیم‌های دیگر نامدار نباشند اما ما را به دردسر می‌اندازند، در نیمه اول بازی موقعیت‌هایی داشتیم، حیف شد که آن‌ها اول گل زدند اما ما برگشتیم. من به این تیم افتخار می‌کنم. می‌دانستیم که پیچیده‌تر از بازی‌های قبل خواهد بود، چون بیشتر می‌دویدند و هواداران‌شان هم حمایت زیادی نشان دادند. من باید بیشتر در مناطق نزدیک به محوطه جریمه حضور داشته باشم، آنها دو بازیکن داشتند که از این توپ دور بودند و فضای خوبی را ایجاد کردند. اولین باری که توپ به سمتم آمد توانستم آن را کنترل کنم و ضربه‌ای به آن بزنم. آن‌ها بدون اینکه کار زیادی انجام دهند یک گل به ثمر رساندند، اما ما بلوغ خود را نشان دادیم و اگر بخواهیم بیشتر پیش برویم، باید شرایط را بهتر کنیم.»

رودری در مورد بازی با آلمان که می‌تواند دشوارترین بازی آنها تا این مرحله از رقابت‌ها باشد اذعان داشت: «آن‌ها در خانه بازی می‌کنند اما ما هم سلاح‌های خودمان را داریم، باید تمام تلاشمان را انجام بدهیم، هواداران ما باید بیایند و از ما حمایت کنند.»

منبع:خبرورزشی

نظر شما