مذاکرات رسمی منچستریونایتد و بایرن مونیخ برای انتقال ماتیاس دلیخت آغاز شد

مذاکرات رسمی منچستریونایتد و بایرن مونیخ برای انتقال ماتیاس دلیخت آغاز شد

مذاکرات منچستریونایتد با بایرن مونیخ برای انتقال ماتیاس دلیخت آغاز شد.

به گزارش 9صبح،احتمال پیوستن مدافع هلندی به جمع شیاطین سرخ قوت گرفته است.مذاکرات منچستریونایتد با بایرن مونیخ برای انتقال ماتیاس دلیخت آغاز شد.

به گزارش فلوریان پلاتنبرگ از اسکای،  مذاکرات  منچستریونایتد  با بایرن مونیخ برای جذب  ماتیاس دلیخت  آغاز شد. شیاطین سرخ تمایل جدی خود را به جذب این مدافع ۲۴ ساله هلندی نشان داده و قصد دارند او را به صورت دائمی به‌خدمت بگیرند. رافائلا پیمنتا، ایجنت ماتیاس دلیخت در تلاش است تا بهترین راه حل را برای تسریع این انتقال پیدا کند.

دلیخت آماده انتقال به منچستریونایتد است و اریک تن هاخ، سرمربی یونایتد درخواست خرید او را به مدیران باشگاه داده است. در صورت نهایی شدن این انتقال، دلیخت قراردادی ۵ ساله با منچستریونایتد امضاء خواهد کرد.

تلگراف هلند: توافق نزدیک است

نشریه تلگراف هلند (نزدیک به اریک تن هاخ) از قریب‌الوقوع بودن این انتقال بزرگ خبر داده است. پیشنهاد رسمی منچستریونایتد به ماتیاس دلیخت شامل یک قرارداد ۵ ساله می‌شود و این مدافع هلندی آماده انتقال به اولدترافورد است. اریک تن هاخ و دلیخت طی روزهای اخیر تماس‌های زیادی با هم برقرار کرده و امیدوار به همکاری دوباره هستند. دلیخت در آژاکس، کاپیتان تیم تن هاخ بود.

منبع:طرفداری

نظر شما