این پیغام مسی آرژانتین را به خوشحالی درآورد

این پیغام مسی آرژانتین را به خوشحالی درآورد

لئو مسی بخشی از تمرینات روز گذشته تیم آرژانتین در میامی را انجام داد. خبری خوب قبل از عزیمت به هیوستون، جایی که پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا 2024 باید به مصاف اکوادور بروند.

به گزارش 9صبح،لیونل مسی با حضور در بحش اول تمرین تیم ملی آرژانتین همه را به حضور برابر اکوادور امیدوار کرد.لئو مسی بخشی از تمرینات روز گذشته تیم آرژانتین در میامی را انجام داد. خبری خوب قبل از عزیمت به هیوستون، جایی که پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا 2024 باید به مصاف اکوادور بروند.هرچند مسی در بخش اصلی تمرین گروهی حضور نداشت ولی حضور در قسمت اول تمرین امیدوارکننده بود.

والتر ساموئل، دستیار لیونل اسکالونی، در مورد مسی گفت: «ما طبق آنچه پزشکان به ما می‌گویند و روز به روز پیش می‌رویم. همه چیز به حس خود لئو بستگی دارد.» 

و در حال حاضر، حسی که از مسی منتقل می‌شود، خوب است. مسی پس از تحمل درد در ناحیه همسترینگ پای راست در بازی مقابل شیلی (سه‌شنبه هفته گذشته)، دیروز مقابل پرو استراحت کرد. 

اتحادیه فوتبال آرژانتین (AFA) نیز در مورد مسی گزارش داد: «او قبل از تمرین چند کار حرکت کششی انجام داد و در ادامه با سایر اعضای تیم بود.»

آرژانتین بدون مسی توانست با دو گل برابر پرو برنده شود ولی بدون شک حضور او برابر اکوادور می‌تواند شانس تیم برای رفتن به نیمه نهایی را مضاعف کند.

منبع:ورزش سه

نظر شما