لیموچی از پرسپولیسی‌ها دلخور است

لیموچی از پرسپولیسی‌ها دلخور است

مهدی لیموچی ستاره جوان آلومینیوم اراک، بازیکنی بود که با درخشش خود در لیگ بیست و سوم توجه تیم‌های مدعی را به خود جلب کرد.

به گزارش 9صبح،مصاحبه‌ای که کار دست مهدی لیموچی داد و این بازیکن مشتریان خود را از دست داد.مهدی لیموچی ستاره جوان آلومینیوم اراک، بازیکنی بود که با درخشش خود در لیگ بیست و سوم توجه تیم‌های مدعی را به خود جلب کرد.تیم‌های استقلال، سپاهان و پرسپولیس مشتریان این بازیکن بودند که با توجه به مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس، به این تیم نزدیک تر از سایر تیم‌ها بود.

با خبر توافق لیموچی با پرسپولیس، ویدئویی از این بازیکن منتشر شد که در یک مراسم جشن در شهر خود اعلام می‌کند که پرسپولیسی است و تیم پرسپولیس را به عنوان مقصد آینده خود انتخاب کرده است. همین مسئله باعث شد تا با توجه به این صحبت، باشگاه پرسپولیس مبلغ پیشنهادی به این بازیکن را کم کند تا این بازیکن مجبور شود با مبلغ کمتری به تیم مورد علاقه خود بپیوندد.

اما این حرکت باشگاه پرسپولیس به مذاق لیموچی جوان خوش نیامده است و باعث دلخوری شدید این بازیکن شده است. علاقه مهدی لیموچی به تیم پرسپولیس باعث شد تا تیم‌های سپاهان و استقلال از جذب این بازیکن منصرف شوند تا این بازیکن تحت فشار قرار بگیرد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما