رونالدو به اتفاقات بازی دراماتیک پرتغال - اسلوونی واکنش نشان داد+عکس

رونالدو به اتفاقات بازی دراماتیک پرتغال - اسلوونی واکنش نشان داد+عکس

تیم ملی پرتغال شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی اسلوونی رفت و پس از تساوی دو تیم در وقت‌های قانونی و اضافه موفق شد در ضربات پنالتی برابر این تیم به پیروزی برسد و راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شود.

به گزارش 9صبح،کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی به پیروزی شب گذشته این تیم واکنش نشان داد.تیم ملی پرتغال شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی اسلوونی رفت و پس از تساوی دو تیم در وقت‌های قانونی و اضافه موفق شد در ضربات پنالتی برابر این تیم به پیروزی برسد و راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شود.

عملکرد رونالدو در این بازی با حواشی بسیاری همراه بود. او در وقت اضافه نتوانست ضربه پنالتی اعلام شده به سود تیم ملی کشورش را به گل تبدیل کند و واکنش درخشان یان اوبلاک مانع از گل شدن توپ او شد اما شرایط در نهایت به شکلی پیش رفت که آنها موفق شدند به مرحله بعدی صعود کنند.

رونالدو پشت ضربه پنالتی اولش در ضربات پنالتی هم قرار گرفت که این بار توانست آن را به گل تبدیل کند تا نشان دهد که با وجود اشک‌هایی که ریخت از روحیه خوب و بالایی برخوردار است و می‌تواند همچنان در حد و اندازه یک رهبر در زمین در ترکیب تیم ملی پرتغال حضور داشته باشد.

این ستاره پرتغالی پس از پایان بازی شب گذشته با انتشار تصاویری در شبکه‌ اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اتفاقات رخ داده در این دیدار واکنش نشان داد و نوشت: «لحظات غیر قابل توصیف. بیایید با تمام وجود بازی کنیم! ممنون.»

رونالدو

منبع:خبرورزشی

نظر شما