کریستیانو رونالدو اعلام کرد؛این آخرین یوروی من است

کریستیانو رونالدو اعلام کرد؛این آخرین یوروی من است

کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی در فرانکفورت شب عجیبی را سپری کرد؛ پس از هدر دادن ضربه پنالتی در دقیقه ۱۰۵ اشک ریخت و سپس در ضربات پنالتی این ناکامی را جبران کرد.

به گزارش 9صبح،کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از دیدار مقابل اسلوونی در مصاحبه‌اش اعلام کرد که این آخرین حضور او در جام ملت‌های اروپا خواهد بود.کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی در فرانکفورت شب عجیبی را سپری کرد؛ پس از هدر دادن ضربه پنالتی در دقیقه ۱۰۵ اشک ریخت و سپس در ضربات پنالتی این ناکامی را جبران کرد.اما اتفاق مهم‌تر بعد از بازی رخ داد، وقتی که در مصاحبه‌اش گفت این آخرین یوروی او خواهد بود.

اگرچه همه از این اتفاق باخبر بودند، اما شنیدن آن از زبان خود رونالدو تلخ بود. رونالدو در گفتگو با رسانه‌ها بعد از پایان بازی گفت: «یک شوت مستقیم تا رسیدن به پیروزی فاصله داشتیم. آن ضربه را خوب مدیریت نکردم. اوبلاک سیو خوبی انجام داد. باید پنالتی را ببینم، نمی‌دانم خوب شوت زدم یا بد، اما نشد. در طول سال حتی یک پنالتی را هم خراب نکردم و زمانی که بیشتر از همیشه به آن نیاز داشتم، اوبلاک آن را مهار کرد. پرتغال مستحق پیروزی بود زیرا ما اقتدار بیشتری داشتیم. اسلوونی تقریبا تمام بازی را صرف دفاع کرد. واقعا سخت بود و باید به کل تیم تبریک گفت، به خصوص به دروازه‌بان‌مان کاستا که سه سیو بسیار خوب انجام داد.»

رونالدو در نهایت حرف‌هایش را با این جمله تمام کرد: «مطمئنا این آخرین حضورم در یورو است.»

منبع:خبرورزشی

نظر شما