تمجید برناردو سیلوا از کاپیتان یونایتد:پروفسور پِناندِس!

تمجید برناردو سیلوا از کاپیتان یونایتد:پروفسور پِناندِس!

دیدار بین تیم‌های پرتغال و اسلوونی در یورو 2024 هر اندازه که در وقت‌های معمولی اتفاقی نداشت، در وقت‌های اضافی و ضربان پنالتی با هیجان بالا دنبال شد.

به گزارش 9صبح،برناردو سیلوا، هافبک پرتغال، لقب جدیدی برای برنونو فرناندز که در ضربات پنالتی مهارت خاصی دارد، انتخاب کرد.دیدار بین تیم‌های پرتغال و اسلوونی در یورو 2024 هر اندازه که در وقت‌های معمولی اتفاقی نداشت، در وقت‌های اضافی و ضربان پنالتی با هیجان بالا دنبال شد.

پرتغال موفق شد در نهایت این بازی را در ضربات پنالتی به سود خودش به پایان برساند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

دیوگو کاستا در ضربات پنالتی موفق شد با سه مهار نقش کلیدی در برتری تیمش داشته باشد و به نوعی قهرمان جدید پرتغال باشد که تیمش را یک تنه به دور بعدی فرستاد.

در این میان اما برونو فرناندز و برناردو سیلوا هم نقش آفرینی کردند که با گلزنی در ضربات پنالتی در کسب جواز صعود سهیم بودند.

هافبک منچسترسیتی عکسی از خود همراه هموطنش که برای منچستریونایتد بازی می‌کند در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:"با دوست و پروفسور پنالتی‌‌ام، برونو پِناندِس."

برونو فرناندز به سرعت به این شوخی پاسخ داد و زیر پست سیلوا نوشت:"قابل شما را ندارد بِناندِس." ژوائو کانسلو و روبن دیاس، ستاره‌های پرتغال، با ایموجی‌های خنده به این شوخی واکنش نشان دادند.

برناردو سیلوا

منبع:ورزش سه

نظر شما