پرده برداری مدیر عامل استقلال خوزستان از مقصد جواد آقایی پور

پرده برداری مدیر عامل استقلال خوزستان از مقصد جواد آقایی پور

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت که ستاره فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه به سپاهان پیوسته است.

به گزارش 9صبح،مدیرعامل استقلال خوزستان از مقصد نهایی جواد آقایی پور پرده برداشت.مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت که ستاره فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه به سپاهان پیوسته است.

جواد آقایی‌پور  مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال خوزستان که 9 گل برای آبی‌های اهوازی در لیگ بیست‌وسوم به ثمر رساند، با مدیران باشگاه سپاهان اصفهان به توافق نهایی رسیده و به جمع طلایی‌پوشان پیوسته است.

آقایی‌پور که مورد توجه باشگاه اورنبورگ روسیه هم قرار گرفته بود، طی روزهای گذشته با مدیران باشگاه‌های استقلال و سپاهان نیز مذاکره کرده بود و گفته شد با وجود تهیه بلیت برای سفر به روسیه، از این سفر منصرف شد.کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن تأیید این خبر اظهار داشت:

آقایی‌پور به ما گفت که با سپاهان به توافق رسیده و قراردادش را امضا کرده است. استقلال، پرسپولیس و سپاهان برای جذب این بازیکن پیش‌قدم شدند و رقم یکسانی برای صدور رضایتنامه به این باشگاه‌ها اعلام کردیم. رفتار باشگاه‌ها در این شرایط نباید برده‌داری باشد و ما اختیار را به بازیکن دادیم. با این حال ابتدا باشگاه خواهان بازیکن باید ابتدا شرایط باشگاه را مهیا کند.

آقایی‌پور در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال، 9 بار موفق به گلزنی شد و سه پاس گل به نام خود ثبت کرد.

منبع:طرفداری

نظر شما