فوری/پدر سون دستگیر شد!

فوری/پدر سون دستگیر شد!

سون وونگ جونگ، پدر سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، پس از اتهاماتی مبنی بر اینکه او و دو مربی دیگر به یک کودک خردسال که در آکادمی معروف فوتبالشان، آزار جسمی و روانی رسانده‌اند، توسط مقامات بازجویی شده است.

به گزارش 9صبح،یک کودک خردسال پدر کاپیتان تیم ملی کره جنوبی و دو مربی دیگر را به آزار جسمی و روحی متهم کرد.سون وونگ جونگ، پدر سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، پس از اتهاماتی مبنی بر اینکه او و دو مربی دیگر به یک کودک خردسال که در آکادمی معروف فوتبالشان، آزار جسمی و روانی رسانده‌اند، توسط مقامات بازجویی شده است.

به گفته منابع ناشناس به نقل از خبرگزاری یونهاپ، تیمی به نمایندگی از دادستانی از این سه نفر در شهر چونچئون (حدود 75 کیلومتری شمال شرقی سئول)، جایی که آکادمی سون در آن قرار دارد، بازجویی کردند. همین منابع همچنین اشاره کرده‌اند که یکی از دو مربی متهم شده توسط والدین این نوجوان، برادر بزرگتر مهاجم انگلیسی تاتنهام، سون هیونگ یون، است.

والدین قربانی پس از اینکه متوجه شدند پسرشان پس از بازگشت از یک اردوی بهاری در استان اوکیناوا ژاپن زخمی روی ران پای خود دارد، شکایت کردند. گویا او مورد تنبیه فیزیکی قرار گرفته بود.

این کودک همچنین پدر سون را متهم کرد که به دلیل اشتباهاتی که در حین تمرین مرتکب شده بود، او را مورد سرزنش لفظی قرار داده است و یکی دیگر از مربیان او را در هنگام حضور در خوابگاه آکادمی تنبیه کرده است.
پلیس استان گانگوون، استانی که آکادمی سون در آن قرار دارد، در ماه آوریل پرونده را به دادستانی ارجاع داد، در حالی که پدر کاپیتان تیم کره جنوبی علنا ​​همه اتهامات را رد کرده است.

منبع:ورزش سه

نظر شما