بازیکن سابق آلمان عقلش را از دست داد!

بازیکن سابق آلمان عقلش را از دست داد!

تیم‌های ملی آلمان و اسپانیا جمعه از ساعت 19.30 به وقت تهران بازی حساس یک چهارم نهایی یورو 2024 را برگزار خواهند کرد.

به گزارش 9صبح،اظهارنظر عجیب ینس لمان علیه تیم ملی اسپانیا حتی در آلمان نیز بازخوردی منفی داشت.تیم‌های ملی آلمان و اسپانیا جمعه از ساعت 19.30 به وقت تهران بازی حساس یک چهارم نهایی یورو 2024 را برگزار خواهند کرد. 

در آستانه این بازی بزرگ، لمان که سابقه 61 بازی ملی برای آلمان دارد و در فینال یورو 2008 برابر لاروخا شکست خورد، گفت که اسپانیا تیمی کوچک و بی‌تجربه است و اساسا به یک تیم جوانان شبیه است.

این اظهارنظر عجیب امروز تیتر یک نشریه مارکا شده است. موردی که می‌تواند انگیزه تیم جوان و قدرتمند اسپانیا را مضاعف کند.

نیکلاس لینر، روزنامه‌نگار آلمانی نشریه بیلد، نیز از این حرف لمان شگفت زده است: «فکر می‌کنم لمان کنترل اعصابش را از دست داده است. کسی که این حرف را می‌زند، یعنی حتی یکی از بازی‌های اسپانیا در یورو را هم ندیده است. بعید می‌دانم این ادعای او در آلمان نیز طرفداران زیادی داشته باشد.»

لینر ادامه داد: «به نظر من شانس آلمان به خاطر میزبانی کمی بیشتر است ضمن اینکه خط دفاعی اسپانیا هم آن استحکام لازم را ندارد.»

میکل اویارسابال، مهاجم اسپانیا، هم به حرف‌های لمان واکنش نشان داد و گفت: «این هم برای خودش یک نظر است. قابل احترام اما قطعا موافقش نیستم. در نهایت ما یک تیم بزرگ و متحدیم که این حرف‌ها ما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد»

منبع:ورزش سه

نظر شما